Вікна

Як фарбувати стелю

Як фарбувати стелю Ви хочете пофарбувати стелю, але не знаєте як? Не хвилюйтеся, тут ви дізнаєтеся, як це зробити. Якщо стеля погано пофарбований і на ньому видно численні сліди кисті або валика.

Якщо ви хочете, щоб фарбування стелі завершилася повним успіхом, необхідно дотримуватися кількох простих правил. Це не так складно, як може здатися. Після ознайомлення з рекомендаціями, навіть недосвідчена людина впорається з цим. Нижче наведені основні правила фарбування стель.

Речі, які вам знадобляться:

#10004; матова фарба,

#10004; валик з довгим ворсом,

#10004; драбина,

#10004; газети або плівка.

#10102; Як пофарбувати стелю

#9745; Винесете всі непотрібні і предмети, що заважають з приміщення, а потім малярським скотчем підлоги, розкладіть газети і плівки. Не забудьте про забезпечення плінтуса і контактів.

#9745; Для фарбування стель завжди вибирайте матові фарби (пригнічують відблиски світла).

#9745; Фарбувати стелю за допомогою валика з довгим ворсом, завдяки якому ви зменшите відблиски стелі.

#9745; Фарбування стелі починайте від вікна. Якщо в приміщенні більше одного вікна почніть з того, через яке надходить більше світла (наприклад, спочатку вікно з сходу, а потім з півдня, спочатку найбільш великі вікна і так далі).

#9745; Перший шар фарби наносите паралельно вікну (до вікна, яке дає більше світла). Коли цей шар висохне, наклейте малярську стрічку на лінію з'єднання кольорів, стіни і стелі.

#9745; Другий шар фарби нанесіть перпендикулярно до вікна.

#9745; Якщо ви хочете зробити з'єднання між стіною і стелею за допомогою малярської стрічки, тоді її слід зірвати, коли фарба ще волога, інакше можна зірвати разом з шматочками фарби і виникнуть нерівності.

#10103; Попередження

Деякі фарби і розріджувачі можуть дратувати шкіру, тому слід фарбувати в захисних рукавичках.

#10104; Поради

Якщо ви хочете, щоб кімната здавалася вище, пофарбуйте стеля в білий або світлий, пастельний колір.

Якщо в кімнаті високий, і ви хочете візуально зменшити стелю пофарбуйте стеля в білий колір разом з верхньою частиною стіни. Іншим способом зниження стеля – це пофарбувати її в темний колір.