Вікна

Як вибрати дешеві пластикові вікна для дачі

Як вибрати дешеві пластикові вікна для дачі oknaexpert.ru у сучасному світі міцно і надійно зайняли місце в житті практично кожної людини. З кожним роком вони набувають все більшої популярності, вимагаючи мінімального догляду і разом з тим пропонуючи своєму споживачу відмінну тепло та звукоізоляцію.

Щороку технології виробництва вікон удосконалюються, ринок поповнюється новими пропозиціями, з-за чого достатнього просто заплутатися у всьому пропонованому різноманітті.

Перше, і найголовніше, на що необхідно звернути увагу під час вибору пластикового вікна – це профіль. Різні виробники пропонують профілі шириною 58 мм до 90 мм. Для звичайної міської квартири у середній смузі Росії профілю 70 мм буде достатньо, профілі більшого розміру використовуються в районах з суворими зимами. Сталева вставка всередині кожного профілю по всьому периметру повинна бути не менше 1,5 мм, щоб виключити деформацію віконної конструкції при перепадах температур, протяги і забезпечити більш тривалий термін експлуатації.

Друга важлива деталь – склопакет. Для жителів галасливих районів краще віддати перевагу двокамерний, причому відстань між стеклами повинно бути різним для забезпечення кращої звукоізоляції і тепло втрат.

Ще одна річ, яку слід враховувати – фурнітура. Економити на ній не можна, так як саме на неї припадає відповідальність за герметичність. Вибір дешевої і неякісної фурнітури призведе до нещільного прилягання стулок, в результаті чого з'являться щілини і, як наслідок, протяги. Тому фурнітури краще вибирати якісну, перевірених виробників.

Як вибрати дешеві пластикові вікна для дачі
Як вибрати дешеві пластикові вікна для дачі

При виборі вікна багато хто забуває про такі дрібниці, як ущільнювач. В даний час набагато більш кращий білий або прозорий. Він хоч і коштує дорожче звичайного чорного, проте менш вимогливий до перепадів температур і термін його служби набагато довше.

Після того, як всі основні деталі майбутнього вікна обрані, залишається його монтаж і установка. У цьому краще довіритися професіоналам. Адже від того, наскільки якісно буде проведена установка вікно, буде залежати термін його служби. Для монтажу вікон існує спеціальний ГОСТ, в якому детально описані всі деталі по установці віконної коробки в отвір вікна. Багато монтажники намагаються на цьому заощадити, тому краще всього підібрати фірму, яка зможе забезпечити якісну роботу.

Слідуючи цим нехитрим рекомендаціям, встановлені дешеві пластикові вікна для дачі будуть служити довгі роки.

Джерело: oknaexpert.ru