Вікна

Меблі для ванних кімнат

Меблі для ванних кімнат Варто відзначити, що дизайнерські ідеї і сучасні технології не обійшли стороною і меблі для ванних кімнат. Величезна кількість форм, матеріалів, кольорів вражає уяву непідготовленого покупця.

Але, як правило, фахівці виділяють кілька основних груп меблів для ванних кімнат, розділених між собою за принципом кріплення і установки. Так умивальник може бути встановлений на п'єдестал, навісну або підлогову тумбу, на спеціальну полицю-стільницю, на кронштейни.

Раковини на кронштейнах найбільш звичні для невибагливого радянського і російського людини двадцятого століття, сьогодні ж їх, як правило, купують у тому випадку, якщо необхідно придбати щось недороге, не піклуючись при цьому про естетичну сторону. Раковина з п'єдесталом, виглядають дещо симпатичніше, та дозволяє прибрати з вигляду сифон і розведення води, зробивши тим самим приміщення більш затишним і красивим.

Останнім часом досить поширені умивальники, які призначені для стільниці-полиці, причому вона може бути виготовлена з різних матеріалів – граніт, мармур, штучний камінь і кераміка.

Такі стільниці виглядають досить красиво, і завдяки вільного місця по обидві сторони від раковини і вона ще й зручні. Сифон під такі раковини зазвичай купується металевий, що б він свої виглядом не псував весь інтер'єр кімнати.

Але самими популярними серед наших співвітчизників є тумби-умивальники, як підлогові, так і підвісні. Вони зручні завдяки наявності поличок з дверками та різних висувних скриньок, куди можна прибрати різні гігієнічні засоби, миючі засоби та багато іншого.

Поспішаю повідомити, що фабрика дерев'яних вікон Дана Схід робить зараз непогані знижки на свою продукцію, яку можна придбати dana-vostok.ru.