Вікна

Вхідні групи з холодного алюмінію

Вхідні групи з холодного алюмінію Будь-яка споруда зустрічає нас своїм фасадом, на якому яскраво виділяється вхідна група – комплекс, що складається з ганку, вхідних дверей, вікон і так далі.

На даний момент великим попитом користуються вхідні групи, виготовлені з такого будівельного матеріалу як алюміній. Пояснення цьому просте: алюміній відрізняється своїми чудовими характеристиками, такими як практичність, міцність, красиві і витончені лінії матеріалу, стійкість до фізичних пошкоджень і атмосферного впливу. Також вхідні групи такого типу в кращому світлі виділяються серед інших аналогічних конструкцій терміном своєї служби.

Вхідні групи з холодного алюмінію

Однак, основна їхня відмінна риса полягає в експлуатаційних характеристиках, де основними виділяють наступні:

• тривалий період служби;
• характеристики, завдяки чому можливо виробництва конструкцій великих розмірів;
вхідні групи швидко і просто монтується;
• різні колірні рішення, що дозволяє вибрати найбільш підходящий варіант під конкретну будівлю;
• алюміній – матеріал, який не відрізняється більшою вагою, тому, конструкція, з нього виготовлена, може бути встановлена навіть на ті стіни, які не здатні витримувати великі навантаження;
• екологічно безпечний матеріал, який, до того ж, практично не піддається високих температур;
• атмосферний вплив алюмінію не страшно, оскільки він в процесі виробництва обробляється спеціальними захисними засобами.

З усіх цих переваг найбільш важливим можна відзначити високу стійкість до перепадів атмосфери і температури. Для виготовлення kub-msk.ru застосовуються матеріали, які відповідали б заданим вимогам, а саме - були стійкі на знос.

Найчастіше вхідні групи знаходять застосування в якості огорожі для тамбура, однак, нерідко їх використовують і всередині будівель, в якості перегородки з метою розділення функціональних зон.

Яких видів бувають групи

Багатьом відома звична стандартна система відкривання дверей, але сучасні технології зробили крок вперед і тепер доступні конструкції маятникового, розсувного і портального типів. Двері, виготовлені з алюмінію, можуть бути наступних видів: холодні і теплі.

• Для того, щоб виготовити «теплий» алюміній застосовується термоізоляція і два профілю, між якими виробляється прокладка спеціальної вставки, що складається з полімерів. Відмінні властивості такої вставки: теплоізоляція і герметичність. Найчастіше для їх заповнення використовуються склопакети. Вироби такого плану знаходять попит у вхідних групах, які встановлюються не тільки в супермаркетах, але і на тумбурах житлових будинків.

В залежності від вимог замовника, вхідна група може бути посилена, що запобіжить вандальні посягання або мати захисний шар проти пожеж. Нерідко до комплекту може включатися можливість дистанційного керування полотном.

• «холодна» конструкція не передбачає наявність термовставки. У зв'язку з цим, найчастіше вони зустрічаються всередині будівель. Вигонка в цьому випадку проводиться не тільки алюмінієм, але і сендвіч-панелями, а профіль оснащується склопакетом. Найчастіше таку вхідну групу можна зустріти в офісі, лікарні, школі або житловому будинку.