Вікна

Новинки в світі пластикових вікон

Новинки в світі пластикових вікон Виробники віконних профілів налагодили виробництво вікон, у конструкцію яких входить система провітрювання. Дана система дозволяє повітрю потрапляти в приміщення з допомогою повітроводу, розташованого по центру коробки і ізольованого з обох сторін повітряними камерами.

До переваг даної системи можна віднести:

 • наявність постійного притоку свіжого повітря;
 • можливість їх включення в систему «розумного будинку»;
 • здоровий мікроклімат, який вона підтримує;
 • економія на опалення – не треба відкривати вікна для провітрювання.
 • Недоліком можна назвати меншу ступінь звукоізоляції.

  Сьогодні виробники пропонують s-okon.ru, наповнені не повітрям, а аргоном. Дана заміна на 33 відсотка зменшує коефіцієнт теплопередачі і дозволяє економити на опаленні. Вже з'являються пропозиції замінити повітрям аргоном у вже встановлених вікнах. Наповнення газом одного вікна відбувається дуже швидко.

  Новинки в світі пластикових вікон
  Удосконалює теплоізоляційні властивості своїх виробів компанії GEALAN. Це відбувається за рахунок вклейки в склопакет конструкційної плівки IKD. Ця ж компанія винайшла нову технологію виробництва пофарбованих профілів. У них відмінно поєднується точна передача кольору і стійкість до всіх зовнішніх процесів.

  А ось французька фірма Faco Europe будує завод, який перероблятиме відходи і виробляти з них нетоксичний пластик, з якого будуть проводитися ПВХ вікна. Аналогічний вид продукції виготовляє завод VEKA Recycling Ltd . Для того, щоб процес рециклатов матеріалів ПВХ для народного споживання мав законодавчу базу, з 2013 року в Європі ведуться роботи по сертифікації цих пластиків. З'явився сертифікат, який гарантує екологічну чистоту рециклата пластику, отримано методами коекструзії.

  Новинки в світі пластикових вікон
  Іспанськими дослідниками винайдений спосіб з'єднання пластику будь-якої конфігурації без будь-якої зовнішньої стимуляції. Унікальними властивостями володіє реактопласт, здатний відновити свою цілісність, після того, як його розрізали на дві частини.

  Єдине, що для цього необхідно зробити, це з'єднати шматки і не чіпати їх якийсь час. Цей матеріал вже отримав ім'я пластика-термінатора. Продовження робіт з цієї теми може сприяти створенню «вічних вікон» і безвідходного виробництва.

  До новинкам відноситься поява в 2014 році ПВХ профілів з глибиною монтажу 76 міліметрів, їх виробив концерн profine Group. Ряд брендів планують налагодити випуск продукту, з середнім і зовнішнім ущільненням.

  Джерело матеріалу - "Сузір'я вікон" s-okon.ru