Вікна

Стелимо ламінат на підлогу

Стелимо ламінат на підлогу Підлоги укладаються рівно з перевіркою за будівельним рівнем. Інакше пів доводиться вирівнювати. Паркет та підлогу з дерева циклюється і шліфується спеціальною машиною.

Підлога з бетону вирівнюється самовирівнюється сумішшю. Якщо є лінолеум, то його попередньо знімають і роблять стяжку.

Якщо ви тільки починаєте будівництво будинку, то вам будуть необхідні autopogruz.ru, які давно добре зарекомендували себе на ринку. Так як без них не можна уявити навантажувальні роботи при переміщенні товарів і будматеріалів. Вилкові навантажувачі також дуже зручні для переміщення великих партій товарів.

Стелимо ламінат на підлогу
Закрийте підлогу плівкою з поліетилену. Пол повинен бути підготовлений і очищений і, зрозуміло, вирівняний. Плівка настилається напуском і кріплять скотчем. Поверх кладуть підкладка з спіненого поліетилену. Так можна домогтися гарної гідроізоляції поверхні підлоги. Ламінат перпендикулярно накладається від стіни, де розташовуються вікна. Потрібно зробити відступ-10 мм, використовуючи розпірні клини.

Під кутом 30 градусів розташуйте дві дошки з першого ряду. Замок замикається обережно і акуратно. Так укладається перший ряд. При укладанні наступного ряду зміщуються торцеві шви на 35 див. Це робиться для того, щоб укласти ламінат в шаховому порядку.

З боків дошки випилюються за потрібними розмірами і укладаються з допомогою спеціальної скоби. Трошки грюкніть молоточком по замку і він закриється без проблем. І так далі укладіть всі ряди.