Вікна

Печать на баннере

Скористайтеся нашим інтерактивним прайсом для ознайомлення з вартістю виготовлення брошур. Підсумкова ціна залежить від способу друку, виду та тиражу. Якщо представлені тарифи вам не підходять, ми готові запропонувати додаткові варіанти, щоб прийти до взаємовигідного співробітництва. Ми розуміємо, що обставини бувають різні, тому завжди намагаємося знаходити індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Если вас интересует печать на баннере цена, стоит заглянуть на этот сайт print-media-group.com.ua вы найдете печать на баннере отличного качества и по доступной цене.

брошура А4 на скріпці (Блок - 115 г / м.кв, обкладинка - 200 г / м.кв.)

виготовлення брошур

Брошура являє собою невелику книжку, без твердого палітурки, в обкладинці. Обсяг її понад чотирьох аркушів, але не більше сорока восьми. Обкладинка листів в брошурі проводиться на клей (КБС), металевою пружиною і скріпкою (скобою). Саме слово «брошура» - французького походження (brocher - зшивати). Брошури - відмінний спосіб побудувати довірчі відносини між фірмою і клієнтом, розповісти про ваші продукти і послуги.

Цифровий друк брошур

Очевидний плюс цифрового друку брошури - висока швидкість без втрати якості. Фарба міцно тримається на папері, а її витрата виявляється мінімальним. Продуктивність сучасного цифрового принтера неймовірно висока. За лічені хвилини ви отримуєте близько 100 примірників друкованої продукції. Ми виконуємо цифрову друк брошур терміново в виключно високій роздільній здатності, 2400х2400 dpi. Це дозволяє підготувати великий обсяг якісних друкованих матеріалів за мінімально короткий час. У нашій друкарні ви можете замовити друковані матеріали будь-якого формату: А4, А3, А3 + і SRA3.

Цифровий друк - це технологія XXI століття.

Офсетний друк брошури

Післядрукарська обробка брошури

Наша друкарня пропонує:

  • різні тиражі - від малих до великих замовлень,
  • виконання замовлень на виготовлення в найкоротші терміни (терміновий друк брошур від 1 дня),
  • розробку унікального дизайну відповідно до ваших ідеями,
  • різноманітні варіанти обробки: фольгирование, вставки і вклейки, тиснення, конгрев, вибірковий лак, вирубка, діапазон розмірів,
  • великий вибір дизайнерських паперів.
Історія брошури

Замовлення зворотного дзвінка

Зверніть увагу

Друк каталогів з використанням сучасного обладнання. Виготовлення дизайну і верстка каталога-

Друк буклетів в Москві недорого. Антикризові ціни, виготовлення дизайну і підготовка макету під печать-

Терміновий друк флаєрів в друкарні Сервіс Принт. Замовити друк флаєра в Москві швидко і якісно.