Вікна

Роботи після ремонту

Роботи після ремонту Ось і підійшло закінчення ремонту. Залишилася тільки невелика робота по заміні вимикачів і розеток, прикрутити дверні ручки, встановити засувки на вікна.

Чому виникає необхідність у зміні вимикачів і розеток, та тому, що вони зроблені з пластмаси, а вона з часом жовтіє, і який буде вигляд, якщо новий інтер'єр, а всі деталі колишні.

Звичайно, вони зіпсують весь вигляд. Тому їх необхідно змінити, але треба мати на увазі, що внутрішні електричні коробки вже мають інший стандарт і заміна потрібно і їм. Кілька слів про дверних ручках.

Коли внутрішні механізми дверних замків залишаються в прекрасному стані, а дверні ручки потьмяніли від часу, то постає питання, навіщо міняти весь замок, адже новий може не увійти в колишнє отвір в дверях, а чи не простіше привести в порядок самі ручки, тим більше, що нічого складного в цій роботі немає.

Необхідно придбати хорошу фарбу по металу, потім від'єднати ручки від замків, і гарненько їх знежирити і пофарбувати. Після того як ручки грунтовно висохнуть, змастивши механізм замків, поставити їх на місце. І в подяку замки ще тривалий час послужать.