Вікна

Капітальна фарбування віконних рам

Капітальна фарбування віконних рам Як відомо, вікна – душа будь-якого приміщення і якщо вам потрібні гроші терміново на їх заміну або ремонт, ви можете взяти їх тут rosmicrocredit.ru. Саме через вікна проникають у квартиру сонячні промені, які приносять бадьорість тіла і піднімають настрій.

Віконна рама – невід'ємний елемент даної конструкції, яка вимагає не просто систематичного стирання пилу, але і якісної профілактики. В основному, це стосується дерев'яних рам, але пластикові рами також можуть піддаватися впливу ззовні.

Цілі профілактичних робіт.

Видалення старої фарби з поверхні рами.Метою будь-якого ремонту або профілактики є оновлення об'єкта чи приведення його у стан належного функціонування. Дерево є дуже щільним і надійним будівельним матеріалом, але систематична його обробка ніколи не буває зайвою.

Дерев'яні рами, на відміну від пластикових, вимагають постійного догляду. В іншому випадку, вони не тільки набувають не привабливий вигляд, але і втрачають цілий ряд властивостей, якими так цінні дерев'яні рами. В першу чергу, це здатність дерев'яних рам «дихати».

Саме цим якістю дерево перевершує всі наявні зараз матеріали. Використання дерева ніколи не приведе до появи грибка на стінах або цвілі, що не виключено при вживанні пластику. Якісні профілактичні роботи нормалізують «роботу» дерев'яних рам, в цій області, і надають їм чудовий естетичний стан.

Підготовчий процес.

Дуже важливо, щоб процес підготовки дерева до фарбування не став довгим і болісним. Якщо знімати стару фарбу з рами за допомогою наждачного паперу або гострого предмету, так може й статися. Справа в тому, що стара фарба (особливо, якщо вона накладена у кілька шарів) може зніматися з великими труднощами або взагалі не зніматися. У таких випадках добре вдатися до старого і перевіреного методу. Необхідно зробити розчин з звичайного розчинника, теплої води і оцту.

Все це необхідно змішати в пропорціях 50-250-25 відповідно. Така рідина дуже швидко створити сильнокислотную середу, яка змусить фарбу роздутися. При цьому важливо розуміти, що застосовувати цей розчин потрібно дуже швидко, захистивши руки гумовими рукавичками. Після того, як фарба здулася, її необхідно видалити шпателем, ножем або великої наждачним папером.

Шпаклівка поверхні рами.

Видаливши стару фарбу з поверхні рами, необхідно зробити раму ідеально рівною. В ході підготовчих робіт могли наноситися фізичні ушкодження. Всілякі ямки і подряпини повинні бути видалені з поверхні рами. Для цього необхідно зробити розчин, який буде складатися з наступних елементів:

1. Будівельна фінішна шпаклівка 200 гр.
2. Звичайна біла фарба 50 гр.
3. Невелика кількість води.

Дуже важливо, щоб фарба в розчин додавалася та, яка буде застосовуватися для фарбування рами. Це виключить появу на рамі всіляких відтінків або переливань квітів. Суміш повинна бути трохи рідкуватий, але до такого стану, щоб не виливалася, при виборі її шпателем.

Перед нанесенням шпаклівки матеріал необхідно знежирити, що можна виконати будь рідиною з наявністю спирту в своєму складі. Наносити шпаклівку треба акуратно. Шпатель повинен «працювати» розмашисто і рівномірно. Не зайвим буде наклеїти на краю скла будівельний скотч, що запобіжить забруднення вікон.

Капітальна фарбування віконних рам

Скла повинні бути заклеєні скотчем.Секрет складу суміші в тому, що фінішна шпаклівка робить невидимими дрібні подряпини і виїмки на матеріалі, заповнюючи їх собою. Фарба грає роль закріплювача. Крім того, вона надає поверхні ефект льодового катка. Тут дуже важливо провести роботу шпателем таким чином, щоб на поверхні не залишалося жодних ліній чи розлучень. До речі, сказати, при наявності більш глибоких виїмок на поверхні рами, їх слід обробити простим будівельним гіпсом, і тільки після цього, проводити процес шпаклівки.

Після проведення шпаклювального процесу, віконна рама повинна постояти кілька годин, щоб повністю висохнути. Треба зазначити, що шпаклівка без вживання фарби висихає практично миттєво, але наявність фарби (особливо масляної) вимагає почекати працівника кілька хвилин. Готовність віконної рами до фарбування можна «вирахувати», кинувши на поверхню піщинки сухий шпаклівки і спробувавши їх здути. Якщо цей процес пройшов вдало – можна приступати до наступного етапу.

Ні в якому разі не можна проводити «пробу» пальцем або іншими предметами. Якщо шпаклівка не застигла, то відбиток пальця на довго (до наступного ремонту, як мінімум) залишиться на рамі. Якщо шпаклівка висохла, її можна обробити «нульовкою». Народні умільці навіть злегка підмочують її, щоб створити не тільки ефект бездоганною рівності, але і дзеркального відображення.

Фарбування дерев'яної рами.

Початок процесу фарбування повинно проходити в кілька етапів:

1. Контроль захисту скла будівельним скотчем або покриття їх елементарним соняшниковою олією.
2. Підбір пензликів. Краще, якщо вони будуть із синтетичного волокна і різних розмірів. Одна (ширша) призначається для широких місць фарбування, інша (вужча) для торців рами і боковин.
3. Підготовка фарби, яка (в ідеалі) має бути латексної. Можливі, звичайно, й інші варіанти.

Капітальна фарбування віконних рам

Коли все готове, можна приступати до самого відповідального процесу. Фарбу слід наносити за напрямом волокон, що виключить появу мінімальних горбків з фарби. Фарбувати потрібно повільними, але ритмічними і рівномірними руху, виключаючи ривків.

Не слід опускати пензлик в банку з фарбою повністю, особливо якщо йде фарбування верхній частині рами. Перенасичений матеріал кисті не буде утримувати фарбу, і остання буде капати на підвіконня. Доречно буде зазначити, що підвіконня краще накрити непотрібним матеріалом, це набагато краще, ніж газети, які прилипають до дерева і залишають на підвіконня цинкові плями. Думається, не варто нагадувати про те, що фарбування слід починати зверху.

Дуже важливо розуміти один момент. Після проведення шпаклівки, склад якої включав в себе фарбу, поверхню рами стала гладкою і рівною. Виходячи з цього, не слід наносити велику кількість фарби, щоб уникнути такого явища, як патьоки. Даний метод фарбування хороший тим, що не вимагає нанесення другого фарбувального шару, хоча, при бажанні або наявності неякісної роботи, можна процес фарбування і повторити.

Наведений процес фарбування дерев'яної рами досить простий, але кілька об'ємний і вимагає тимчасових витрат. Однак є фактори, які повністю перекривають перераховані недоліки. Технологія фарбування така, що виконавши її правильно, людина забуде про віконних рамах на довгі роки.

Вся профілактика буде полягати в протиранні рами вологою ганчірочкою під час прибирання квартири. Такий метод як раз з тих випадків, де стоїть один раз помучитися і забути на довгі роки. Життя надто швидкоплинне, аби щороку віддавати дорогоцінні миті дерев'яних віконних рам.