Вікна

Як правильно замінити ущільнювачі на пластиковому вікні

Як правильно замінити ущільнювачі на пластиковому вікні Всі переваги металопластикового вікна безпосередньо залежить від справності його елементів. Як відомо, все підлягає зносу, і швидше за все це трапляється з еластичними ущільнювачами, що забезпечують герметичність.

Такі показники, як і теплоізоляція протидія шуму безпосередньо залежать від їх стану, і якщо вони в нормальному стані, то таке вікно в кілька разів герметичні, ніж старі вироби. Ще одна перевага нових ущільнювачів в тому, що звичайна для старих вікон процедура утеплення на зиму не проводиться.

Як правило, виробники якісних віконних систем гарантують до 15 років безпроблемного використання ущільнювачів. Більш посередні вироби служать в районі 5-ти років, це в основному поставки з Азії і Туреччини. Також багато чого залежить від клімату у даному регіоні, і від правильного користування віконними системами. При його порушенні термін служби ущільнювачів може скорочуватися в кілька разів, і тоді їх доводиться міняти на нові, так як вікна починають пропускати повітря з вулиці.

Для профілактики підтримки віконних прокладок пару раз в рік прокладки обробляються спеціальними силіконовими мастилами. Перед цим його потрібно почистити від забруднень, використовуючи для цього вологу ганчірку. Для нанесення застосовується м'яка тканина, що володіє добрим всмоктуванням: мастило спочатку видавлюється на тканину, а потім вже з її допомогою втирається в ущільнювачі. Головне завдання цієї процедури – добре просочити ущільнювачі.

Найзручніше придбати спеціальний комплект для догляду за вікном, розрахованого на 4-5 років профілактичних заходів. Також для цієї мети дозволяється вживання технічного вазеліну. Просочений таким чином ущільнювач явно збільшує свої показники еластичності і гідрофобності. Якщо гумові ущільнюючі прокладки потріскалися і вийшли з ладу, їх потрібно замінити.

Процедура заміни віконних ущільнювачів відбувається в такому порядку:

• Підготовка. Щоб дістати старий ущільнювач, доведеться трохи розібрати вікно. Для цього знімаються накладки з верхніх петель, після чого з них витягуються штифти. Нижній штифт звільняється від стулки, через її підведення. Після цього є можливість витягнути ущільнювачі з пазів.

Як правильно замінити ущільнювачі на пластиковому вікні

• Чистка. Паз потрібно очистити від бруду, застосувавши чисту суху ганчірку: жодну рідину лити в нього не потрібно.

• Установка нового ущільнювача. Новий ущільнювач укладається за зразком того, як був укладений старий, головне, під час цього процесу не розтягувати гуму. Стики вироби скріплюються столярним клеєм. Та ж процедура проводиться і на рамі віконного профілю.

По завершенню заміни ущільнювачів віконна стулка монтується на місце, з дотриманням всієї послідовності операцій.