Вікна

Самоклеючі матеріали для теплоізоляції

Самоклеючі матеріали для теплоізоляції Для міцного, не послабляє з часом їх з'єднання використовуються спеціальні клейові склади. Але їх треба ще приготувати і нанести на утеплювач.

Для полегшення і прискорення цього процесу багато виробники наносять на теплоізоляційні матеріали клейовий шар заздалегідь, захищаючи його спеціальною плівкою.Такі утеплювачі і називають самоклеяться.

Наприклад, при купівлі дачі, враховується www.mosk-stroy.com, так і при ремонті, необхідно підготувати поверхні.

Види комплектуючих

Серед них найбільш відомі дрібнопористі гумові самоклеючі ущільнювачі для дверей і вікон. Ними можна ліквідувати щілини розмірами до семи міліметрів, вони захищають приміщення від проникнення вологи, пилу, шуму, можуть працювати при температурах від 50-сяти градусів морозу до 70-сяти градусів тепла.

Випускаються також стрічкові самоклеючі ущільнювачі для дверей і вікон з ізолону, довжиною до вісімнадцяти метрів, шириною до двадцяти п'яти і товщиною до восьми міліметрів. Функції у них ті ж, що і у гумових, але вони ще і миються, і завдяки наявності посиленого клейового шару можуть використовуватися неодноразово.

Ці види самоклеючих теплоізоляційних матеріалів застосовуються наступним чином:

 • з несучої поверхні видаляється старий теплоносій, вона очищається від бруду і пилу, знежирюється і просушується.
 • з клейового шару утеплювача видаляється захисна плівка, і він наклеюється на стики нерухомих і рухомих частин рами дверей або вікна, з однієї або з обох сторін.
 • Самоклеючі матеріали для теплоізоляції
  Самоклеючі матеріали для теплоізоляції

  Обмеження – якісне з'єднання можливе лише при плюсовій температурі, від п'яти до сорока градусів.

  Менш відомі полімерні рулонні самоклеючі утеплювачі, зміцнені шаром фольги з алюмінію, яка так само дає ефект додаткового заощадження тепла.

  Матеріали

  До таких матеріалів відноситься пенополиэтиленовый самоклеючий фольгопласт, який можна приклеїти на бетон, гіпсоволокнисті листи (ГВЛ), дерево, цегла, пластик, метал, а полірована алюмінієва фольга робить його ще й особливо естетичним.

  Самоклеючі матеріали для теплоізоляції
  Його основа з екологічно безпечного спіненого поліетилену виконує не тільки свою головну задачу – збереження тепла, але і володіє водовідштовхувальними і звукоізоляційними властивостями, не уражається викликають процес гниття бактеріями і мікроорганізмами.

  Полірована тонка фольга працює як ізолятор пара і відбивач теплового випромінювання, з ефективністю до 97 відсотків. Клейовий шар з протектором забезпечує легке наклеювання.