Вікна

Як самому зробити рами на веранду

Як самому зробити рами на веранду Вікна на веранді, є основними елементами і саме від того яку вони мають конфігурацію і вид, залежить зручність і комфорт відпочинку в даному місці. Найбільш гарний зовнішній вигляд має панорамне скління веранди, яке не перешкоджає проходженню сонячних променів і дозволяє милуватися власним заміським ділянкою.

І, тим не менш, стандартні вікна також здатні створювати непоганий огляд, рами для яких цілком можна виготовити власноруч.

Важливо знати те, що як у подальшому будуть розташовуватися вікна на веранді, а також їх конструкцію та матеріали для подальшого виготовлення, необхідно планувати ще на початковому етапі будівництва веранди. Звичайно ж, вікна повинні бути при цьому зручні в експлуатації, розташовуватися в правильному місці, щоб був хороший огляд, і створювалося комфортне та природне освітлення всередині веранди.

Як зробити суцільне скління веранди?

Якщо досвіду в створенні складних конструкцій і відповідного для цього інструмента не є, то цілком можна самостійно виконати суцільне скління веранди. Єдиним, мабуть, мінусом цього є те, що рами на веранді будуть встановлені без можливості подальшого демонтажу. Для цієї мети необхідно буде придбати дерев'яні рейки розмірами 5х5 см, або трохи менше.

Як самому зробити рами на веранду
Як самому зробити рами на веранду

Далі рейки необхідно нарізати за попередньо складеним розмірами, ретельно обробити антисептиком і відшліфувати. Кріпити рейки до дерев'яних луткам необхідно за допомогою саморізів по дереву, при цьому важливо в процесі кріплення не розколоти рейки навпіл. Для цього в місцях кріплення, можна попередньо насвердлити отворів за допомогою шуруповерта зі свердлом по дереву потрібного діаметру.

Після того, як дерев'яні рейки закріплені до луткам веранди, потрібно з зовнішньої і внутрішньої сторони встановити скла. Для кріплення скла до рами можна використовувати, наприклад силіконовий герметик, а місця стиків закрити, наприклад, за допомогою лиштв у вигляді декоративної планки.

Це був приклад простого скління веранди, без можливості подальшого демонтажу створених своїми руками рам з дерев'яних рейок. При виготовленні стандартних дерев'яних рам для веранди, потрібні спеціального роду інструмента і пристосування. Також необхідна наявність певного досвіду в слюсарних роботах, тому якщо останнього немає, то вищевикладений варіант скління веранди буде найбільш доцільним у даному випадку.