Вікна

Установка нового вікна

Установка нового вікна Якщо ви робите прибудову або просто хочете прорубати ще одне вікно, все має відбуватися так само. Зовні будинку варто оголити листову обшивку, на яку буде встановлюватися вікно.

При спорудженні нового будинку обшивка вже гола, а якщо ви робите ремонт, то зовнішню обшивку варто видалити.

За допомогою циркулярної пилки з прямою направляючої планкою, прибитої стіні, пропиляєте бічні одвірки вікна. Встановіть глибину пропилу, необхідну, щоб пройти через обшивку, і з допомогою монтування видаліть дошки.

Як це зробити

Демонтуйте облицювання з зовнішньої сторони будинку і позначте кордони майбутнього вікна. Прокреслите всі чотири лінії на обшивці стіни, перевірте кути на прямизну. Вирівняйте за допомогою рівня. Виміряйте товщину обшивки, встановіть глибину пропилу на 1.5 мм більше товщини обшивки і пропиляєте точно по лініях.

Приколіть матеріал для гидроветроизоляции на облицювання і прорубите віконний отвір. Оберніть цим матеріалом всі частини каркаса і прикріпити степлером. Перш ніж встановлювати вікно у проріз, нанесіть шар силіконового герметика навколо прибивної кромки для ущільнення швів. Вставити вікно в отвір.

Не торкайтеся до нанесеному герметику. Попросіть кого-небудь допомогти потримати вікно зсередини, поки ви будете його вирівнювати. Встановіть вікно, рухаючи його з боку в бік. Перевірте всі сторони за допомогою рівня. Переконавшись в тому, що ви вставили вікна рівне, поміняйтеся з помічником місцями.

Прибийте вікно з допомогою гальванізованих цвяхів, забиваючи їх в прибивную крайку навколо вікна. Прибиваючи вікно, використовуйте всі отвори у крайки. Заповніть щілини між вікном та стінами ізоляційним матеріалом з скловолокна. Для цього можна використовувати невелику тоненьку дощечку або шпатель.