Вікна

Вибір штор для зимового саду

Вибір штор для зимового саду Зимовий сад - це справжній зелений оазис у будинку, багато господині прагнуть облаштувати у себе такий куточок. Але для створення красивого і долгоживущего зимового саду недостатньо просто купити красиві рослини і висадити їх в декоративні горщики.

Необхідно ще правильно облаштувати приміщення, щоб в холодну пору року квіти не замерзли. На щастя, на сьогоднішній день для цього придумано багато способів і технологій.

Щоб насолоджуватись п'янким зовнішнім виглядом і ароматом квітів, потрібно закупити і правильно розставити меблі. Це може бути плетений варіант, невеликий диванчик або крісла з журнальним столиком. Створити затишну обстановку неможливо без добротного оздоблення вікон, скляних поверхонь у зимовому саду зазвичай присутня багато. Облагородити зовнішній вигляд допоможуть красиві штори, але вони не повинні закривати денне світло. Підбираються штори для зимового саду залежно від дизайну приміщення, а також від видів рослин. Деякі квіти люблять яскраве світло, інші ж ростуть тільки в злегка затіненому приміщенні.

Головне правило, яким слід керуватися при виборі штор для кімнати, в якому росте багато рослин, говорить про те, що потрібно звертати увагу на вироби з світлих і прозорих тканин. Краще всього зупинитися на пастельних відтінках: персиковому, бежевому або молочному. Дуже елегантно виглядає плавний перехід кольору від світлішого до темнішого.

Важливий аспект - компактність оздоблення вікон. Краще не використовувати занадто довгі варіанти. Бажано розглянути комбінації з підйомним механізмом, а не розсувним. Для власників озеленених веранд зі скляними дахами підійдуть рулонні штори або жалюзі, які можна помістити на стелю, тут гармонійно будуть виглядати бамбукові поверхні.

Тканина штор може зіграти сонцезахисну роль, цю функцію може виконати особлива світловідбиваюча тканина. Для зручності можна використовувати електропривод, який допоможе відкривати і закривати штори на відстані. Такі штори сонцезахисні потрібні для деяких рослин, які ростуть тільки в півтіні.

Рівень комфорту можна посилити, якщо застосувати подвійні полотна: з більш щільної тканини і прозорої органзи. Такий варіант можна змінювати на свій розсуд в залежності від часу доби. Сьогодні вибір покупців нічим не обмежений, гарний інтер'єр, комфортний для представників флори, досить просто створити.