Вікна

Горизонтальні жалюзі прекрасне рішення для облаштування вікон

Горизонтальні жалюзі прекрасне рішення для облаштування вікон Після оснащення кімнати пластиковим вікном, вона, як правило, стає набагато більш комфортною і світлою. При цьому дуже багато власників в якості доповнення до подібних віконних конструкцій досить часто воліють використовувати різного роду жалюзі, які, в наші дні, представлені в неймовірно великому розмаїтті всіляких конструкцій і колірних рішень.

Основні характеристики горизонтальних жалюзі

Виготовлені з бамбука жалюзі, мають горизонтальну конструкцію, вважаються найбільш підходящим варіантом для установки на кухонне вікно. Подібні вироби відрізняються безліччю істотних переваг – вони абсолютно не вбирають в себе запахи, мають досить солідною довговічністю, практично не вигорають під впливом ультрафіолету і не притягують до себе пил. Крім того, такі жалюзі здатні створювати в приміщеннях особливу комфортну атмосферу, а також прекрасно гармоніювати з дерев'яними елементами меблів.

Процес відкривання і закривання у таких виробів, зазвичай, здійснюється за рахунок наявного в їх конструкції спеціального барабана, що обертається. Фіксація ж планок, в подібній ситуації, вироблятися за допомогою особливого шнура, який як раз і дозволяє виконувати регулювання рівня підйому полотна. Все це, звичайно ж, дуже серйозно полегшує їх експлуатацію.

Відмітна особливість горизонтальних жалюзі полягає в тому, що всі планки у них розташовуються строго одна над іншою, скріплюється між собою за допомогою спеціального шнура, що проходить через наявні у них отвори. Коли цей шнур приходить в рух, всі елементи жалюзі, починаючи з самої нижньої планки, поступово починають підніматися. При цьому підйомні та обертові елементи, в деяких моделях, досить часто поєднуються, що, в свою чергу, значною мірою спрощує процес їх регулювання.

Горизонтальні жалюзі прекрасне рішення для облаштування вікон

Різновиди пристроїв

Крім бамбукових сьогодні також існує і безліч інших різновидів жалюзі. Найбільш схожими на них є дерев'яні вироби, для виготовлення яких застосовується тільки виключно особливим чином оброблена деревина, яка навіть під впливом вологи не втрачає свою форму.

Що стосується алюмінієвих жалюзі, то їх основним достоїнством вважається підвищена стійкість до вигинів. Подібні вироби зазвичай забарвлюються особливими видами фарб, які відрізняються максимальною стійкістю до різних забруднень, а також до впливу пилу і сонячного світла. Самою головною відмінною особливістю подібних жалюзі вважається те, що їх установку цілком можна здійснювати навіть всередині самого склопакета.