Вікна

Укладання та монтаж ламінату

Укладання та монтаж ламінату Всім відомо про те, що ламінат зміг завоювати особливу популярність, адже цей підлоговий матеріал славиться своїми унікальними якостями, якими багато хто інші вироби похвалитися не можуть.

Так що, віддаючи йому перевагу, ви зможете насолоджуватися не тільки привабливістю вашого приміщення, але також ви будете знати, що виріб буде служити вірою і правдою довгі роки.

В такому процесі, як укладання ламінату, підкладка infolaminat.ru, як правило, завжди використовується.
І перш ніж починати займатися укладанням ламінату, вам повинно бути відомо про те, що матеріал повинен ретельно вилежатися в середині кімнати, протягом 48 годин. Особливу увагу потрібно звернути на те, щоб всі пачки були ретельно запечатані.

Також потрібно розуміти, що такий матеріал не можна укладати у ванних кімнатах, душових і т. д. Адже це ті самі приміщення, які володіють підвищеною вологістю.

Укладання та монтаж ламінату
Проводити укладання ламінату можна на лінолеум, паркетну дошку, дотримуючись, звичайно ж, при цьому рівність, міцності і вологість підстав. Починати проводити укладання необхідно таким чином, щоб світло з вікна міг потрапляти паралельно швам матеріалу.

Адже в іншому випадку, шви будуть видні більш виразно. У тому разі, www.postroil.com ламінат на основу з обігрівом, то тоді потрібно звернути увагу на те, що цей обігрів повинен бути в обов'язковому порядку водяним.

Це пояснюється тим, що різкий нагрів підлоги небажаний для ламінату, тим самим цей момент може негативно вплинути на замкове з'єднання, в майбутньому приводячи до утворення щілин.

У тому разі, якщо укладання матеріалу буде проводитися на бетонну основу, то тоді потрібно придбати поліетиленову плівку, вона зможе забезпечити пароізоляцію від залишкової вологості стяжки.

Якщо буде проведена укладання ламінату на дерев'яне покриття, то тут пароізоляція не потрібна.

Як тільки ламінат буде встановлений, і ви захочете зайнятися прибиранням, вам повинно бути відомо, що його прибирання здійснюється тільки за допомогою, насухо вичавленою ганчіркою. Також не забувайте і про те, що жодне підлогове покриття не любить абразивного впливу.

Провести укладання ламінату своїми руками не так вже й важко, як може здатися на перший погляд. І якщо ви підійдете до цього процесу грамотно і відповідально, то завжди можна буде вирішити це питання швидко і якісно. Так що вибір залишається тільки за вами.