Вікна

Планування будинку

Планування будинку
Для того щоб будинок, який побудували ви, радував вас багато років, потрібно спочатку уявити, яким він буде.
А далі необхідно приступити до його плануванні.

Використовуючи www.d-st.ru, які в порівнянні зі сталевими, відрізняються набагато меншою теплопровідністю, і не поступаються їм у міцності, можна заощадити кошти при будівництві.

Вона, в свою чергу, починається безпосередньо з вибору ділянки, а потім орієнтації об'єкта, що будується по сторонах світла. Кінцеве планування залежить також від того, як будуть обрані розміщення кімнат. Розміри будинку і розташування кімнат, звичайно ж, залежать від кількості постійно проживають в ньому людей і приблизного числа гостей, які, з орієнтовним припущенням, будуть відвідувати господарів гостинного будинку.

Планування будинку
Будинок повинен розташовуватися так, щоб через вікна якомога більше сонячного світла входило в приміщення. Звичайно ж, буде правильно, якщо вид з вікна – природа. Будинки здавна розміщуються так, щоб хорошу енергію приносили потоки свіжого повітря, а негатив забирали. Саме тому їх будували і будують на висоті. Як правило, будинки, побудовані поруч з джерелом води, що наповнюють людину силою і енергією. Це місця на пологих пагорбах біля озера, на березі річки.

При плануванні будинку потрібно, щоб на південний схід виходили вікна спальні. Кухонні вікна повинні дивитися на північний захід, до того ж, вони повинні виходити у двір. Дитячі кімнати і вітальню вікнами потрібно звертати на південний схід. Ніяк не можна забувати про під'їзді до будинку. Він повинен бути зручним і красивим. Територія саду повинна захищати його від дороги візуально. До того ж, дерева або живопліт із зелених насаджень не пропустять дорожню пилюку.