Ремонт вікон ПВХ своїми руками Пластикові вікна, недавно вважалися новинкою, практично повністю витіснили дерев'яні. Це відбулося не тільки тому, що вікна ПВХ набагато зручніше закриваються, мають відмінні ізоляційні властивості, але й тому, що вони набагато краще переносять вплив навколишнього середовища і є дуже надійними.

Проте навіть таке міцний продукт через кілька років експлуатації потребує невеликого ремонту.

Найчастіше зустрічаються такі проблеми: порушення герметизації, пожовтіння рами зовні, нещільно закриваються стулки, скрип стулок. Всі ці проблеми може вирішити будівельна фірма, яка встановлює такі вікна. Природно, вона візьме більшу плату за це, а результат не завжди буде гарантований.

Подібні проблеми можна вирішити самостійно. Почнемо з пожовтіння рам. Додати рам колишньої білосніжний колір насправді не так складно, як здається. Для цього слід підібрати відповідне миючий засіб в магазині. Можна використовувати навіть самі їдкі кошти, головне щоб вони були не на абразивної основі, так як в цьому випадку на ваших рамах можуть з'явитися подряпини. Таким засобом відмити жовтизну з рам не складе праці.

Тепер потрібно вирішити проблему, порушену герметизації. Найчастіше дана проблема приходить з часом і пов'язана вона з усадкою будинку. Щоб вирішити її, достатньо відрегулювати вікна. Робиться це досить просто. Достатньо мати в арсеналі шестигранний ключ, яким і проводиться регулювання.

Відкриваємо стулку і шукаємо на ній зліва нижні і верхні пристосування для регулювання. Вони регулюються, як вже було сказано вище, шестигранником. Нижній регулятор відповідає за вертикальне положення відносно нижньої петлі. Верхній регулятор через положення верхньої петлі. Тепер крутимо їх і добиваємося рівного положення. Бажано для цієї мети використовувати рівень. Після цього перевіряємо герметизацію, закривши вікно. Якщо все в порядку, то ви впоралися, якщо ні, то причини можуть бути дві. Перша — ви недостатньо точно відрегулювали, друга — пора міняти ущільнювач.

Тепер кілька слів потрібно сказати про самостійній заміні ущільнювача, який продається в кожному будівельному магазині. Вибирати ущільнювач слід згідно з рекомендаціями виробника вашого вікна. Установка дуже проста. Для цього будуть потрібні ножиці і клей. Спочатку ретельно видаляємо старий ущільнювач, потім вставляємо новий в спеціальний паз на рамі і приклеюємо його. При цьому слід використовувати цілісний відрізок ущільнювача.

Отже, якщо у вас є вікна ПВХ, які вимагає ремонту, то не слід цю хвилину викликати робітників. Набагато дешевше і приємніше щось полагодити самому. До того ж такий ремонт не вимагає особливої підготовки і великої кількості часу.

Джерело: www.comfortclub.ru