Вікна

Ремонт вікон ПВХ своїми руками

Ремонт вікон ПВХ своїми руками Пластикові вікна, недавно вважалися новинкою, практично повністю витіснили дерев'яні. Це відбулося не тільки тому, що вікна ПВХ набагато зручніше закриваються, мають відмінні ізоляційні властивості, але й тому, що вони набагато краще переносять вплив навколишнього середовища і є дуже надійними.

Проте навіть таке міцний продукт через кілька років експлуатації потребує невеликого ремонту.

Найчастіше зустрічаються такі проблеми: порушення герметизації, пожовтіння рами зовні, нещільно закриваються стулки, скрип стулок. Всі ці проблеми може вирішити будівельна фірма, яка встановлює такі вікна. Природно, вона візьме більшу плату за це, а результат не завжди буде гарантований.

Подібні проблеми можна вирішити самостійно. Почнемо з пожовтіння рам. Додати рам колишньої білосніжний колір насправді не так складно, як здається. Для цього слід підібрати відповідне миючий засіб в магазині. Можна використовувати навіть самі їдкі кошти, головне щоб вони були не на абразивної основі, так як в цьому випадку на ваших рамах можуть з'явитися подряпини. Таким засобом відмити жовтизну з рам не складе праці.

Тепер потрібно вирішити проблему, порушену герметизації. Найчастіше дана проблема приходить з часом і пов'язана вона з усадкою будинку. Щоб вирішити її, достатньо відрегулювати вікна. Робиться це досить просто. Достатньо мати в арсеналі шестигранний ключ, яким і проводиться регулювання.

Відкриваємо стулку і шукаємо на ній зліва нижні і верхні пристосування для регулювання. Вони регулюються, як вже було сказано вище, шестигранником. Нижній регулятор відповідає за вертикальне положення відносно нижньої петлі. Верхній регулятор через положення верхньої петлі. Тепер крутимо їх і добиваємося рівного положення. Бажано для цієї мети використовувати рівень. Після цього перевіряємо герметизацію, закривши вікно. Якщо все в порядку, то ви впоралися, якщо ні, то причини можуть бути дві. Перша — ви недостатньо точно відрегулювали, друга — пора міняти ущільнювач.

Тепер кілька слів потрібно сказати про самостійній заміні ущільнювача, який продається в кожному будівельному магазині. Вибирати ущільнювач слід згідно з рекомендаціями виробника вашого вікна. Установка дуже проста. Для цього будуть потрібні ножиці і клей. Спочатку ретельно видаляємо старий ущільнювач, потім вставляємо новий в спеціальний паз на рамі і приклеюємо його. При цьому слід використовувати цілісний відрізок ущільнювача.

Отже, якщо у вас є вікна ПВХ, які вимагає ремонту, то не слід цю хвилину викликати робітників. Набагато дешевше і приємніше щось полагодити самому. До того ж такий ремонт не вимагає особливої підготовки і великої кількості часу.

Джерело: www.comfortclub.ru