Шпалери

Як працювати з очеретяними шпалерами

Як працювати з очеретяними шпалерами У наступній статті ми обговоримо osnovam.ru своїми руками.

Шпалери з тростини, можливо, самі незвичайні з усіх шпалер. Ці шпалери підійдуть для будь-якого інтер'єру, так як володіють рельєфною структурою і представлені в багатій кольоровій гамі.

Як в якості важливого елемента використовується сітка зварна оцинкована в роботах зварювального типу, в якості основи в очеретяних шпалерах застосовують рисовий папір. Малюнок на них створюється вручну при наклеюванні на основу сухих рослинних ниток. Ці шпалери можна вважати абсолютно натуральними і екологічно чистими.

Крім цього, очеретяні шпалери дуже довговічні і світлостійкі. Через них добре проходить повітря і пар, шпалери можуть виконувати звуко - і теплоізоляційну функцію. Якщо ви хочете оживити колір шпалер, їх можна пофарбувати.

Перед тим як робити поклейку очеретяних шпалер стіни готують з допомогою ґрунтовки. Кожен рулон має довжину 100 см і ширину 91 див. Для того щоб поклеїти такі шпалери самостійно, вам знадобляться: ємність з водою, вініловий шпалерний клей, лінійка і рівень, гострий ніж, дриль, шпалерний валик, кисті і відрізок тканини.

Як працювати з очеретяними шпалерами
Спочатку потрібно приготувати шпалерний клей. Вініловий клей розводять у воді в потрібній пропорції і перемішують за допомогою дриля з насадкою. Першу смугу очеретяних шпалер наклеюють зі сторони вікна і закріплюють, використовуючи рівень.

Клей на полотно потрібно наносити валиком або пензлем, так щоб зовнішня сторона залишилася чистою. Поки клей вбирається, наносимо клей на поверхню стіни. Далі шпалери притискають до стіни і прокочують валиком, щоб уникнути появи повітряних бульбашок. Кожне нове полотно наклеюють встик до попереднього.

Щоб шпалери з тростини прослужили вам довго, їх необхідно чистити і обробляти антистатиком. Чистять шпалери сухою тканиною, так як вони не зазнають вологості і механічного впливу.