Шпалери

Які етапи ремонту можна зробити самому

Які етапи ремонту можна зробити самому Ремонт – справа досить важка, яке, до того ж, вимагає певних навичок, знань, а також компетентності і досвіду, якщо у вас з першого разу не виходить навіть посмажити картоплю/млинці, то про якісь більш складних процедурах, на зразок заміни підлоги говорити не доводиться.

Нюансів і складнощів на кожному етапі – море. Але якщо є бажання заощадити, то деякі речі в ремонті все ж можна зробити своїми руками, нічого при цьому не зіпсувавши.

Перш за все, радимо особисто зайнятися «демонтажем» старої обробки – прибрати шпалери, приміром, зовсім нескладно, є спеціальна рідина, просочивши якої шпалери ви їх зніміть дуже легко.

Це можна зробити навіть з допомогою простий, теплої води, от тільки в деяких випадках вони не піддаються, тоді краще вдатися до спеціальних хімічних засобів. Коштують вони недорого і продаються в будь-якому будівельному магазині.

Буває, що шпалери «відходять» від стін разом з штукатуркою або шпаклівкою, відповідно, доведеться запастися цими матеріалами, щоб привести стіни у придатний стан. В процесі оштукатурювання і шпаклівки нічого складного немає, щоб зіпсувати все потрібно дуже постаратися. Відповідно, обклеювання стін шпалерами або фарбування – ще легше, потрібно лише правильно підібрати клей та матеріали, виходячи з того, яка поверхня у вас і які матеріали використовуються для обробки.