Шпалери

Переваги стельової плитки з пінополістиролу

Переваги стельової плитки з пінополістиролу Пінополістирол використовується не тільки в промисловості, але і в якості оздоблювального матеріалу при ремонтах квартир. З нього виготовляють декоративні плитки для монтажу на стелю.

Виглядає такий виріб оригінально і привабливо. Давайте познайомимося з іншими перевагами даного покриття.

Висока вологостійкість

Стельова плитка відрізняється підвищеною вологостійкістю. В результаті її нерідко застосовують при обробці ванних кімнат і санвузлів. Розглянуте властивість добре себе проявляє і під час випадкового затоплення квартири, мешканцями зверху. Контакт з водою протікає без суттєвих наслідків. На матеріалі не залишаються жовті сліди і розводи.

Легкий догляд

Завдяки вказаним властивості догляд за пінополістирольної плиткою не становить великої праці. При необхідності покриття очищається від пилу звичайною водою з додаванням рідкого побутового мила. Таку процедуру рекомендується виконувати 1-2 рази в рік. В інший час досить протирання сухою чистою ганчіркою.

Переваги стельової плитки з пінополістиролу
Переваги стельової плитки з пінополістиролу

Мала вага

Плитка з пінополістиролу досить легка. Вона не піддає стелю значному навантаженні. З цієї ж причини її досить легко монтувати. Впоратися із завданням може навіть жінка. Міцність виробу при цьому не страждає. Матеріал добре гнеться і практично не ламається.

Швидкий монтаж

Для того щоб обклеїти стелю однієї кімнати потрібно всього кілька годин. Розміри плитки дозволяють працювати швидко і з високою ефективністю. Крім того пінополістирол легко ріжеться простим канцелярським ножем. Одним рухом вдається розділити плитку на дві частини потрібних розмірів.

Маскування вад

За рахунок товщини покриття вдається замаскувати деякі дефекти стелі. Звичайно, перепади в кілька сантиметрів воно не приховає, але більш дрібні проблемні ділянки зробить непомітними. В цьому плані плитка значно перевершує традиційні шпалери і тим більше фарбу.

Переваги стельової плитки з пінополістиролу
Переваги стельової плитки з пінополістиролу

Довгий термін служби

Нарешті, плитка здатна радувати власників квартири протягом багатьох років. Навіть після того, як вона з часом потемніє, їй можна повернути первісний вигляд за допомогою водоемульсійною фарби. Повторна обробка знову робить його білосніжним.

Тепер ви знайомі з основними перевагами пінополістирольної плитки. Можливо, саме це покриття ідеально підійде для вашого будинку.