Шпалери

Оформлення інтер'єру в стилі кантрі

Оформлення інтер'єру в стилі кантрі Стиль кантрі можна застосувати як в сільському будиночку, так і в сучасній квартирі, відображаючи тим самим колорит різних країн. Цей стиль є втіленням ідей виключно екологічного дизайну.

Його створюють лише з екологічно чистих матеріалів. Щоб покласти підлогу, використовуються різні матеріали, наприклад, декоративні камені або мостини з дерева.

Для оформлення стін в стилі кантрі, як правило, використовують декоративну штукатурку. Часто штукатурку доповнюють елементами або кам'яної або цегляної стінки. Деревина використовується зазвичай у більш світлих і теплих тонах. Не особливо яскраві, паперові шпалери з незначним зображенням квітів теж відмінно підійде для декорування стін. Для створення кантрі - стилю багато використовують метал.

При цьому метал повинен мати злегка зістарений вигляд, хоча б у деяких місцях. Проте категорично забороняється використовувати в цьому стилі хромований метал і високотехнологічні пластикові вікна. Що стосується меблів, то для цього стилю підійде все, що виготовлено з натурального дерева і світлого тону. Найбільш краще використовувати плетені меблі і заборонено використовувати поліровані меблі.

Оформлення інтер'єру в стилі кантрі
Вся меблі повинна мати правильні форми, також mebel-starinka.ru відмінно впишеться в інтер'єр. Мініатюрні, компактні дивани, різноманітні крісла, в особливості крісла-гойдалки, добре доповнять створений інтер'єр в стилі кантрі. Треба пам'ятати, що при виборі меблів необхідно керуватися головним правилом: меблі повинна бути максимально комфортною і зручною.

Важливим елементам стилю кантрі прийнято вважати різноманітні скатертини. Наприклад, невеликі, і краще в'язані в ручну серветки, чохли на стільці і крісла, драпірування і безліч інших аксесуарів. Цінними тут є предмети, які зроблені власними руками. Наприклад, це вишивка на салфеточках або рушниках, плетені килими та інші подібні речі.

Абсолютно будь-яка річ повинна бути оригінальною і запам'ятовується. Віконця повинні бути доповнені шторками з натуральної тканини, а краще, якщо це буде бавовна. Не зайвими будуть і рюші, і драпірування і навіть невеликі збірки. На крісла і дивани можна розкласти безліч різнокольорових і в'язаних подушок.

Надлишок кольорів і візерунків не повинно лякати. Необхідно поєднувати різноманітні тканини, кольори, візерунки, відтінки, аксесуари таким чином, щоб це не перевантажувало вигляд інтер'єру в цілому. А mebel-starinka.ru можна в компанії Меблі Старинка.