Шпалери

Види обробки стелі

Види обробки стелі Практично головною функцією стелі в інтер'єрі є естетичність. Це найбільш помітна частина кімнати. А тому не варто нехтувати уважним ставленням до неї.

Головне правило, якого потрібно дотримуватися при обробці стелі: єдність його і стін. Ні, це не означає абсолютну ідентичність. Це означає лише гармонію в фактурних і колірних рішеннях. Так, наприклад, обклеїти стелю шпалерами - не найкраща ідея. Набагато розумніше буде використовувати декоративну штукатурку чи фарбування. Це найбільш розповсюджене і просте рішення.

Зараз досить велику популярність мають стельові балки. У разі грамотного оформлення і продуманого образу це стане цікавим і ефектним доповненням інтер'єру. Модними зараз є багаторівневі стелі. Вони здатні змінити обсяг простору і рекомендуються при стелі з дефектами.

Види обробки стелі
Види обробки стелі

Колір і фактуру потрібно вірно зіставити з висотою стін і площею самої стелі. В іншому випадку виникне враження того, що він звисає або тисне. У великій кімнаті буде доречним стелю з квадратної плитки у формі осередків. Якщо двері та вікна в кімнаті досить високі, то необхідно дотримати плавний перехід кольорів від стін до стелі. Взагалі кольори здатні кардинально змінювати вигляд.

Так, наприклад, при необхідності створити відчуття високих стель, можна пофарбувати їх у світлі теплі тони. А так само по можливості зробити їх максимально рівними і гладкими. У цьому випадку відмінним поєднанням стануть прості шпалери без малюнка і прикрас. Ще варіантом оформлення в таких приміщеннях стане просте фарбування стелі та стін в білий колір.

Види обробки стелі
Види обробки стелі

Буває зворотна ситуація, коли стелі хочеться занизити.

Тоді варто придивитися до плінтусів, накладними фризів, ліпним карнизів і подібним елементам. При завзятті до глобальних змін можна спробувати стелі з гіпсокартону. До речі, дуже ефектно вони будуть поєднуватися з перегородками з того ж матеріалу. З таким підходом можна глобально змінити всю квартиру. Якщо ж душа просить творчості і креативу, то можна взяти в руки пензель і розмалювати стелю. Але не варто розмальовувати весь.

Оптимальним варіантом буде розташування по краях і куточками, а сам малюнок не дуже яскравим. Необхідно пам'ятати про те, що стеля повинен бути легким. У всякому разі, не важче стін. У гонитві за легкістю можна звернутися за допомогою до аркам, купольним конструкцій, зводів.

Види обробки стелі
Види обробки стелі

Оформлення стелі – справа індивідуальна. Але про ряд простих і давно прописаних істин і законів забувати не варто.

Якщо вам потрібно взяти в оренду генератор за низькою ціною і на тривалий термін www.sofit-gnb.ru ЗАТ "СОФІТ" в Санкт-Петербурзі ви зможете в найкоротші терміни! Ось наш телефон 8 921 856-16-61 і пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .