Шпалери

Обробка стелі шпалерами

Обробка стелі шпалерами Дозволити собі обклеювання стелі шпалерами можуть власники квартир, де в кімнатах кути максимально наближені до 90 градусів. Шпалери можна доповнити бордюром або фризом.

Крім звичайних шпалер, у продажу є покриття з металевим ефектом або так звані «сатинового» шпалери.

При виборі шпалерного покриття можна вибрати вподобану поверхня: гладку або рельєфну, з водостійким або світловим ефектом. Для того, щоб шпалери були стійкі до води, їх поверхню обробляють спеціальними полімерами і лаками. Щоб поверхня світилася, шпалери покривають люмінесцентними фарбами.

Обробка стелі шпалерами
При оновленні інтер'єру, salonshtor-mt.ru, додасть їй новий стиль. Ні в якому разі не слід клеїти на стелю звичайні шпалери для стін. Стельове покриття набагато щільніше, воно характеризується тисненням. На етикетці стельових шпалер можна побачити напис, що це тиснені шпалери, головним призначенням яких є процес обробки поверхонь стель і стін в житлових і громадських будівлях.

Найпоширенішим кольором для стельового шпалерного покриття є білий, хоча стан характеризується різноманіттям фактури. Особлива товщина і рельєфна поверхня стельового типу шпалер дозволяє заховати наявні на поверхні стелі нерівності. Це означає, що перед процедурою обклеювання не вимагається доведення поверхні стелі до ідеального стану. Основою для шпалер виступає не тільки папір, а також тканини і неткані матеріали.

Щоб розмежовувати види шпалер для простого їх визначення споживачами використовують наступну маркування. Шпалери звичайного друкованого типу позначають літерою «А», шпалери друкованого тисненого типу – літерою «Б», шпалери друкованого гофрованого типу – літерою «В», шпалери дубльовані – літерою «Р». Якщо шпалери додатково проіндексовані літерою «в», це означає, що поверхня таких шпалер можна протирати вологою ганчіркою.