Шпалери

Печать на пвх

Ми займаємося випуском високотехнологічних конструкцій прес Волл press wall, а, отже, Вам більше не потрібно витрачати час на переговори з посередниками і упускати безцінні хвилини. Фахівці компанії намагаються враховувати всі побажання і прохання наших замовників, при цьому точно дотримуватися строків виробництва та забезпеченням високоякісних результатів на всіх етапах випуску Вашого завдання.

 

У нашій майстерні ви зможете придбати бренд Волл, а також і взяти press wall в оренду. Наприклад, якщо у Вашої організації трапляються нечасті публічні події, то купувати press wall, немає потреби. Ми із задоволенням надамо Вам дану послугу. Ключова функція press wall стенду бути інформативним оформленням для аудиторії. На таких подіях обов'язково присутні папараці і журналісти, значить press wall безумовно, це привабливий стенд, також унікальний шанс для Вашої організації познайомити аудиторію, розмістивши на ньому офіційну, контактну або маркетингову інформацію з символікою Вашої організації, корпоративної гамою кольорів.

Чи не останній чинник, який потрібно продумати, це правильно підбирати габарити майбутньої установки. Слід врахувати габарити простору, в яке вона стане, а крім того зростання людей, які будуть відображені на її тлі. У будь-якому випадку Ви зможете вдатися до досвіду наших експертів, вони не тільки порадять прес-Волл, відштовхуючись від того місця, де намічається захід, але і зможуть допомогти здійснити його на найвищому рівні.

Хочете заощадити час і отримати необхідні консультації, звертайтеся в компанію «А-Стенд».

матеріал: 
Хромована сталева труба діаметр 25 мм. Джокерние кріплення.

Комплект поставки: 
конструкція, ключ-шестигранник для збірки, пластикові стяжки, чохли (опціонально).

Прес-Волл Стрейч

розмір 
(ВхШ, метри)

ціна конструкції 
(Руб.)

ціна друку (руб.)

Оренда 
на 7 днів (руб.)

чохли для 
конструкції (руб.)

чохли для 
банера (руб.)

матеріал: 
Алюмінієвий профіль квадратного перетину. Оригінальний механізм розтяжки банера.

Комплект поставки: 
Конструкція, ключ-шестигранник для збірки, чохли (опціонально).

Прес-Волл Трітікс

інструкції, додаткові фото, повний опис >>> тут

розмір 
(ВхШ, метри)

ціна конструкції 
ТИП-1 (руб.)

ціна конструкції 
ТИП-2 (руб.)

ціна друку 
(Руб.)

конструкція + друк 
ТИП-1 / ТИП-2

чохли для 
банера (руб.)

Наша компанія виробляє кілька видів стійок для габаритних банерів і ми готові задовольнити, за рідкісним винятком, будь-який запит замовника. Інформацію про інших моделях можна отримати в нашому каталозі в розділі про Прес-Волл стендах або безпосередньо у наших фахівців.

матеріал: 
Cдвоенная хромована труба, джокерние кріплення. 

Комплект поставки: 
Конструкція, ключ-шестигранник для збірки, пластикові стяжки, чохли (опціонально).

Прес-Волл Експостенд розсувний

інструкції, додаткові фото, повний опис >>> тут

Розсувний прес-вол це абсолютно нова і унікальна конструкція. Виготовлений прес-вол з високоміцної сталевої труби, що гарантує довговічність використання. Основна перевага це розсувні телескопічні труби, що дозволяє використовувати одну конструкцію під різні розміри. Дана розробка істотно впливає на економію коштів. Конструкція надійна і проста у використанні. Монтаж, демонтаж проводиться одним ключем шестигранником.

Що таке Прес-Волл конструкції?

Рівне натягнутий банер

Рівне натягнутий банер на великій довжині теж може стати причиною переваги конструкції Прес Волл перед стендом Fold Up, який стійкості необхідно встановлювати злегка зігнутим (хоча іноді саме ця особливість Fold Up схиляє вибір на його користь) Для кріплення до конструкції в банері робляться люверси або кишені для стрижнів по краях.

Низька вартість конструкції

Низька вартість конструкції Прес Волл пояснюється її простотою. Це найекономічніший варіант перевірте необхідні документи розтягнути банер великого розміру (або нестандартного розміру) .Ви можете внести зміни в зовнішній вигляд конструкції, додати підсвічування або ускладнити зовнішній вигляд для посилення залучення уваги відвідувачів.

гідна альтернатива

Оформлення павільйону конструкціями Прес Волл - гідна альтернатива застосуванню мобільних стендів Pop Up або Fold Up в разі обмеженого бюджету. Якщо Ваш виставковий павільйон має невеликі розміри, то застосування Прес Вол дозволить заощадити простір, тому що конструкція Прес Волл має невелику глибину і займе менше корисного місця.

Призначення конструкцій Press wall

Виконання конструкцій Прес Волл

Збірка каркаса для банера конструкції Прес Волл

Для складання каркаса з банером до 6 метрів довжиною і 3 метри у висоту достатньо однієї людини якщо є можливість проводити збірку в горизонтальному положенні. В іншому випадку складання краще робити вдвох. Збірка конструкції brand wall проводиться одним шестигранним ключем який входить в комплект поставки. Після складання каркаса для банера на нього натягується полотно банера. "Натягування" проводиться нейлоновими стяжками який входять в комплект поставки. Такий метод в порівнянні з традиційною розтяжкою полотна за допомогою шнурування по периметру дає серйозний виграш за часом і зручності. Для якісного складання бренд Волл не потрібні спеціальні навички, кожна людина здатна змонтувати каркас для банера по інструкції, що додається і розтягнути полотно. Задник сцени на Вашому об'єкті при необхідності так само може провести наш монтажник.