Шпалери

Як правильно наклеювати плитку на кухні

Як правильно наклеювати плитку на кухні Якщо хтось вирішив зробити ремонт на кухні, то зовсім не обов'язково звертатися за допомогою до фахівця. Оновити дизайн на кухні зможе самостійно майже кожна людина.

Для того щоб ваша кухня виглядала красиво і зовсім по-іншому достатньо просто замінити плитку.

В процесі наклеювання плитки немає нічого складного, головне це бажання і працьовитість. Просто намагайтеся чітко дотримуватися всі рекомендації і слідувати інструкції. І тоді в кінцевому підсумку отримаєте потрібний результат, який буде радувати ваші очі.

Насамперед треба визначитися з тим, на всю стіну накладати плиту або тільки на ділянки, щоб створити якийсь власний дизайн. Потім необхідно буде позбутися від старої поверхні. Якщо це плитка, обережно зніміть її будь-яким залізним і трохи гострим предметом. Потім прочитайте і підготуйте всі необхідні інструменти для ремонту, які перераховані нижче.

Для цього потрібно:
-залізні профілю;
-ножиці, призначені спеціально для металу;
-інструмент для різання плитки або болгарка;
-спеціальна клейова суміш;
-невеликий шпатель;
-грунтовка;
-затирка;
-плитка;
-кілька дюбелів;
-спеціальні хрестики для швів;
-будівельний куточок.

Як правильно наклеювати плитку на кухні
Як тільки список інструментів і будівельних матеріалів підготовлений, то можете сміливо приступати до будівельних робіт. Якщо зняли стару плитку, то необхідно ще, за допомогою шпателя, очистити стіну від старого клейового підстави.

Якщо попереднє ремонтні роботи на кухні були зроблені за допомогою шпалер або побілки, то слід зняти зі стін шпалери або відмити всю побілку. Потім використовуючи рівень, перевірте рівні стіни чи ні. Якщо ж стіни не рівні, то вирівняйте їх за допомогою штукатурки.

Потім потрібно буде відміряти грань від кухонних меблів і визначитися з нижнім рівнем укладання плитки. По даній отмеренной нижньої лінії прикріпіть металевий профіль. Така дія в ремонті забезпечить вам абсолютно рівну горизонтальну лінію.

Якщо все вищеописане зроблено, то приступайте до розведення клейового складу строго по інструкції. Запам'ятайте, що плитку слід викладати знизу вгору. Використовуючи шпатель, нанесіть клейка речовина спочатку на те місце, куди покладіть плитку, а потім на саму плитку.

Акуратно втисніть плитку на підготовлене місце і ретельно перевірте її рівність рівнем. Якщо раптом плитка легка не рівно і криво, то акуратно дістаньте її звідти і потім покладіть назад, але тільки рівно і акуратно. За таким же принципом наклейте ще одну плитку і перевірте шов між ними. Якщо шов рівний і не відчувається, то поставте між плитками хрестик.

Таким способом необхідно викладати кожну плитку до кінця. При необхідності плитку потрібно дуже обережно різати. Після укладання плитки обов'язково повинно пройти не менше доби і тільки потім ви зможете приступити до її затірці.