Шпалери

Фарби для квартирних стін

Фарби для квартирних стін Така річ, як шпалери, дещо застаріла. Людина, що бажає створити в квартирі сучасний дизайн, повинен забути про шпалери і подбати про те, щоб вибрати хорошу фарбу для стін.

Цілком природно, що тип фарби буде залежати від того, що фарбується і яким чином. Сучасні будівельні матеріали володіють широкими можливостями, але кожен вид фарби має свої особливості та специфіку.Водоемульсійна фарба.

Як визначитися з вибором фарби


Насамперед, необхідно чітко усвідомити, що буде фарбуватися. Якщо це стіна, підставою якого є бетон або дерево, цілком підійде водоемульсійна фарба. Її позитивні властивості полягають у тому, що після застосування фарби, повністю виключені токсичні виділення. Матеріал прекрасно лягає на поверхню, і що найголовніше, легко видаляється, при наступному фарбуванні. Перед фарбуванням поверхні водоемульсійною фарбою, слід провести невеликі підготовчі роботи. Стіна повинна бути чистою і абсолютно рівною. Якщо на поверхні існують нерівності або виїмки, необхідно видалити за допомогою шпаклівки. Тільки після того, як стіна висохла, можна приступити до фарбування. Дану фарбу використовують в приміщеннях, які часто відвідувані, а також дитячих і спальнях.
Фарби для квартирних стін

Є такий варіант, як акрилова емульсійна фарба. Даний тип фарби створює на поверхні повітропроникний захисний шар, в результаті чого, пофарбована поверхня в стані «дихати». Такі характеристики дуже важливі, особливо в тих приміщеннях, де перебувають діти або люди похилого віку. В принципі, акрилову фарбу можна назвати творчим матеріалом. За допомогою такої фарби можна робити чудові розписи та декоративні малюнки. Технологічний склад фарби дозволяє змішувати різні кольори і відтінки. Акрилова фарба дуже популярна серед дизайнерів, які втілюють на стінах свої немислимі фантазії. Дуже красиво виглядає, коли дитяча кімната професійно прикрашена малюнками, з допомогою такого матеріалу, як акрилова фарба.
Для дуже лінивих або тих, у кого завжди мало часу, технологи винайшли фактурну фарбу. Її головна перевага в тому, що застосовуючи даний матеріал не потрібно готувати поверхню. Навіть якщо на стіні є невеликі вм'ятини або виїмки, фарба поглине їх, сделая поверхню ідеальною. Такий ефект досягається наявністю у складі фарби піску або дрібних дерев'яних тирси. Застосування даної фарби досить ефективно. Істотним недоліком є ціна матеріалу. М'яко кажучи, фарба зовсім не дешева.
Фарби для квартирних стін

Проводячи забарвлення стін приміщень, як ванна або туалет, краще всього скористатися олійною фарбою. Незважаючи на те, що вона «смердюча» і дуже довго сохне, її чудові технічні характеристики не замінить ні що. Даний тип фарби дуже стійкий до підвищеної вологості, що робить її просто незамінною у ванній. Крім того, олійна фарба дуже естетично виглядає на поверхні.
Якщо підбити невеликий підсумок, слід сказати таке – тип фарби залежить від того, який матеріал буде піддаватися фарбування, яке його технічний стан і скільки є часу, для підготовчих робіт. Вибір фарби – важливе питання, від якого залежить зручність, комфорт і здоров'я.