Шпалери

Вплив забарвлення дизайну житлових приміщень на людину

Вплив забарвлення дизайну житлових приміщень на людину Учені вже давно з'ясували, що різні кольори надають неоднакове вплив на людину. Так, наприклад, зелений колір заспокоює, нормалізує роботу серця, збільшує працездатність мозку.

Червоний колір навпаки, активізує роботу органів травлення, призводить до загального порушення організму людини, а помаранчевий покращує настрій.

Вибір кольорових гам для різних типів приміщень

З вищесказаного випливає, що кольори для оформлення різних приміщень слід вибирати різні. Так для оформлення спальних кімнат слід використовувати ніжні, заспокійливі тони, наприклад, різні відтінки білого і золотавого.

Кімнату, в якій будуть жити діти, так само краще декорувати світлими відтінками, найбільш доцільним тут є світло-зелений колір. Для оформлення невеликих по розміру приміщень варто використовувати занадто яскраві варіації жовтого, зеленого, блакитного кольорів.

Кольоровий дизайн приміщень житлових кімнат

Вибираючи колірне оформлення дизайну вітальні, намагайтеся використовувати спокійні тони, наприклад золотисті і сірувато-блакитні, зелені. В тій кімнаті, де ви будете спати, треба створити спокійну атмосферу, тому ми рекомендуємо використовувати тут поєднання білого з жовтим або блакитним.

Якщо в кімнаті будуть проживати літні люди, то при оформленні даної кімнати слід використовувати спокійні і приємні тони, різких контрастів при оформленні потрібно уникати. В оформленні робочого кабінету, щоб підвищити результативність виший роботи, використовуйте здебільшого коричневі з сірі кольори.

Кольоровий дизайн передпокою

Передпокій, як правило, це приміщення маленького розміру, доступ денного світла в неї теж найчастіше обмежений. Тому для дизайну такої кімнати слід використовувати світлі шпалери з горизонтальними малюнками, які будуть сприяти зоровому розширенню простору. Також можна облицювати стіни передпокою дошками, так як деревина має світлий колір і дасть схожий із шпалерами ефект.

Вплив забарвлення дизайну житлових приміщень на людину
Вплив забарвлення дизайну житлових приміщень на людину

Дизайн кухні

Дизайн кухні краще планувати в світлих тонах, кращим рішенням тут буде змішаний з білим блакитний чи синьо-зелений колір. У квартирах, площа яких мала, можна використовувати і більш яскраві кольори, наприклад синій, помаранчевий, блакитний. Так само для дизайну кухні можна активно використовувати деревину, яка відкриває широкий простір для декору.

Кольоровий дизайн туалету

Вплив забарвлення дизайну житлових приміщень на людину
Враховуючи те, що приміщення туалету в більшості випадків невелика за обсягом, до його кольоровому дизайні часто використовують світлі, білі тони. Однак, не виключено й інше рішення – цілком можна декорувати туалет плитками чорного або будь-якого іншого насиченого кольору, що створить цікавий контраст яскравого кольору стін і білого обладнання приміщення.

У даній статті ми розглянули вибір колірного декору для оформлення різних житлових приміщень, а так само той вплив, який чинять кольору на психологічний стан людини. Сподіваємося, що дана інформація буде корисною і принесе вам користь.

В інтернет магазині dushik.com.ua ви можете замовити саму якісну сантехніку!