Шпалери

Рідкі шпалери і все що потрібно про них знати

Рідкі шпалери і все що потрібно про них знати Рідкі шпалери вже давно не є чимось унікальним новим. Цей вид настінного покриття встиг стати популярним, зібрати безліч негативних відгуків і зараз він знову набирає популярність.

Рідкі шпалери – це універсальний вид шпалер, які легко реставрувати в тому випадку, якщо їх зіпсує кіт або изрисует дитина. Вони легко наносяться і також легко знімаються, завдяки своїй унікальній структурі. Даний матеріал дозволяє створювати власні, незвичайні малюнки, вибрати виняткову колірну гаму різних відтінків і інтенсивності.

Унікальний склад

Рідкі шпалери і все що потрібно про них знати
Завдяки своєму складу їх можна наносити на не вирівняні стіни, на відміну від обклеювання звичайних рулонних шпалер. Всі тріщини і нерівності можна приховати даним видом настінного покриття, так як це не тільки шпалери, але і дуже м'яка штукатурка. Після них не залишається пилу і розлучень, вони лягають рівно і їх не потрібно обробляти клеєм, так як клей входить до складу сухої суміші даного матеріалу.

Вони складаються з натуральних компонентів, що робить їх значно безпечнішими, ніж використання вирівнюючих сумішей начебто шпаклівки, до складу яких входять отруйні речовини.

Творчий політ

Завдяки невичерпному різноманітності різних відтінків, і безлічі складів з декоративними компонентами зразок блискіток або перламутру, відкриваються небачені горизонти. Можна самостійно скласти малюнок, підібрати оптимальне поєднання кольорів, зробити свою кімнату індивідуальної у всіх відносинах.

Навіть однотонні шпалери виглядають приголомшливо, вони приємні на дотик і їх в будь-який момент можна замінити. Тому можна не боятися дрібних хуліганів на зразок домашніх тварин або маленьких дітей. Все можна виправити.

Спосіб нанесення

Рідкі шпалери і все що потрібно про них знати
Перед тим як почати нанесення дуже важливо позбутися від старих шпалер на стіни і відчутних дрібних нерівностей, а після цього обробити стіни грунтовкою.

Потім суха суміш перемішується. Вона продається в спеціалізованих магазинах для ремонту, в пакетах певної ваги, розраховану на певну кількість квадратних метрів. Суху суміш потрібно розвести у воді: не холодною і не гарячою. Температура повинна бути не гаряче сорока градусів. Після цього суміш необхідно ретельно перемішати, щоб не залишилося грудок і непропитанных складових.

Після цього потрібно дати суміші настоятися протягом певного часу, зазначеного на упаковці.

Рідкі шпалери наносяться за допомогою шпателя і вирівнюються. Це дуже нагадує вирівнювання стін штукатуркою, але без пилу, бруду і зайвих витрат.