Шпалери

'Одяг' для стін

'Одяг' для стін При згадці слова «ремонт» багатьох охоплює дрібна дрож. І пов'язано це не з тим, що ми не хочемо змін в нашій оселі. Просто сама переробка приміщення пов'язана з деякими незручностями.

Пил, будівельне сміття, запах фарби та клею завжди супроводжують цей процес.

І навряд чи викличе у когось захоплені почуття з цього приводу. Але все ж таки оновлення квартири іноді потрібно робити. Це може полягати або у її повномасштабної переробці або у легкому «косметичному» ремонті. При останньому зазвичай проводитися зміна шпалер, побілка стелі, фарбування різних поверхонь.

«Одяг» для стін кожен власник обирає за власним бажанням та виходячи із стану бюджету. Колірна гамма інтер'єру і розміри будинку будуть відігравати неабияку роль при виборі. Світлі тони візуально збільшують приміщення, воно перестане бути похмурим. Крім того, при низьких стелях слід вибирати шпалери для стін з вертикальним малюнком, а при високих – ідеально буде виглядати горизонтальний орнамент.

Великі квіти або геометричні фігури на матеріалі для стін підійдуть більше квартирами, що мають малий метраж, краще віддати перевагу дрібному малюнку або однотонної панелі. Якщо ж кімната недостатньо висвітлена вдень або не може похвалитися великою площею, про покупку шпалер темних кольорів можна забути. Варто звернути увагу і на їх тип.

Основа їх буває флізелінова, паперова, полімерна або тканинна. Прекрасно пропускають повітря, воду і пар флізелінові шпалери для стін. Таким чином, вони допомагають стінам «дихати». А нанесення спеціального клею не на шпалери, а на стіну роблять легшим процес наклеювання.

Вони також призначені для приховування дрібних дефектів. Тріщини, нерівності стануть непомітними під їх шаром. Але, зробивши вибір на їх користь, слід знати, що шпалери такого типу слід фарбувати. Навіть якщо вам попалися їх кольорові побратими. Більш того, якщо ви захочете змінити колір стін, вам не потрібно буде видаляти старі шпалери, можна просто пофарбувати їх зверху вже нанесеної раніше фарби.

Будь-який тип шпалер в кінцевому підсумку вимагає хоча б незначних навичок по роботі з ними. Якщо у вас вже був досвід в цій справі, можете самостійно здійснити цей процес і заощадити кошти. Зазвичай стіни оновлюються після завершення робіт з стелею. У кінцевому підсумку, після легкого ремонту вашого житла ви зможете насолодитися, змінилася на краще, обстановкою.