Шпалери

Вирівнюємо стіни. Шпаклівка

Вирівнюємо стіни. Шпаклівка Майже кожна людина, яка хоч раз робив ремонт знає, що не всі стіни ідеально рівні, і для того, щоб це виправити потрібна шпаклівка. Різноманітність даної суміші робить її важливою складовою при ремонті і будівництві.

Шпаклівку слід вибирати виходячи з того, який дефект ви хочете усунути або виправити і яку поверхню потрібно выравнить, так само потрібно звернути увагу і на те, чим будете покривати цю поверхню.

Шпаклівки бувають сухі, які слід розводити, так і готові до застосування.

Кожен вид шпаклівок застосовується для певних цілей. Так стартова (базова або "чорнова") шпаклівка використовується для виправлення великих нерівностей, більше 5 мм, а ось фінішна (суперфінішна) використовується для фінішного вирівнювання поверхні, для усунення маленьких нерівностей. Також шпаклівки можуть розрізнятися по терміну "життя" в розведеному вигляді: від півгодини до доби.

Для більш якісного вирівнювання, шпаклювання слід накладати кількома шарами, базова і фінішна шпаклівки бажано використовувати одного виробника.

#9745; Цементна. Даний вид шпаклівки застосовується в будівлях з високою вологістю, так само вона добре підходить для зовнішнього застосування. Працювати з даним видом шпаклівки найкраще, коли вона ще не підсохла. Такий розчин краще всього підійде, якщо в подальшому буде наноситися штукатурка, або укладатися плитка, або клеїтися шпалери. Дана суміш не боїться вологи, виходить стійкою і міцною.

#9745; Гіпсова. Даний вид шпаклівки боїться вологи, тому її потрібно використовувати в сухих приміщеннях. Така шпаклівка є відмінною основою для наступних декоративних покриттів (обклеювання шпалерами і покриття фарбою). Гіпсова шпаклівка зручна для роботи по цеглі, штукатурці, бетону. Така суміш, швидковисихаюча і не дає усадку.

#9745; Полімерна. Підходить для всіх поверхонь з будь-якою вологістю. Але даний вид шпаклівки дорогою.

Вирівнюємо стіни. Шпаклівка
Вирівнюємо стіни. Шпаклівка

Якщо ви вирішили пофарбувати стіни, то шпаклівку слід вибирати одного роду з фарбою. Якщо фарба масляний, то і шпаклівка повинна бути масляний, якщо емульсійна-то емульсійну шпаклівку і так далі.

Вибір шпаклівки буде набагато легше, якщо ви будете знати, для чого саме хочете її використовувати.