Шпалери

Венеціанка високе мистецтво в кожен дім

Венеціанка високе мистецтво в кожен дім Замислюючись над ремонтом, ми завжди уявляємо собі, що збираємося отримати на виході. Це і фактура і колір стінового покриття, вибір статі (від ламінату та паркету до плитки і лінолеуму), оформлення стелі (побілка, підвісна або натяжна стеля, однорівневий або дворівневий).

При цьому всі стилі повинні обов'язково поєднуватися між собою, інакше кінцевий результат вас навряд чи порадує. Приміром, переклеєний радянські шпалери з трояндочками будуть виглядати недоречно з натяжною стелею у кілька рівнів з різними видами світильників і глянсовим покриттям.

Але в наш час для стін існують не тільки звичайні паперові шпалери та фарбування. Сьогоднішня будівельна індустрія пропонує величезний вибір шпалер (вінілові, миються, паперові, бамбукові, наносні), так і декоративної штукатурки.

Остання також представлена у величезній різноманітності і дозволяє підібрати варіант на свій смак і фінансові можливості.

Венеціанська штукатурка – один з видів такого декоративного покриття. Її зовнішній вигляд при правильному нанесенні повністю імітує мармур, онікс або малахіт.

Хоча сучасні технології дозволяють навіть досягати ефекту дорогоцінних металів. Венеціанка вкрай складна в нанесенні, оскільки вимагає куди більше фізичних зусиль, ніж звичайна декоративна штукатурка. У її створенні використовують акрилову фарбу (або гашене вапно), пігменти і, само собою, кам'яну крихту.

Вражаючий за красою ефект досягається за рахунок нанесення декількох шарів (мінімум трьох, а при бажанні і шести-семи). Що цікаво, венеціанська штукатурка – не нове слово в обробці. Спосіб надавати стінами вид мармуру прийшов до нас ще з далекого Риму. Не в кожному приміщенні вдається встановити справжній камінь, а венеціанка чудово його замінює.

Таке покриття додасть приміщенню вишуканості та елегантності, а також візуально збільшить площу за рахунок фінішного глянцювання. Однак не варто вважати венеціанку занадто химерною. Вибір спокійних пастельних тонів додасть приміщенню ніжності і чудово впишеться в інтер'єр.

Якщо ви плануєте розмістити велику кількість світильників, просто не глянцуйте в кінці покриття і воно залишиться матовим. Таким чином, світло від ламп не буде багаторазово відбиватися і створювати відблиски.

Венеціанка – прекрасний спосіб прикрасити свій будинок, а також простір для подальшого декорування.