Шпалери

Як ошпатлевать стеля для фінішної обробки

Як ошпатлевать стеля для фінішної обробки Існує кілька методів, що надають можливість зробити стельову поверхню рівною і придатною для нанесення оздоблювального матеріалу. Одним із способів, що дозволяють досягти такого ефекту, стає нанесення шпаклівки.

Ця будівельна суміш який вміє готувати кожен будівельник якому вимагається piaspb.ru справляється як з вираженими, так і з незначними нерівностями. На ошпатлеванный стелю можна наносити різні фінішні покриття. Але для початку необхідно правильно обробити робочу поверхню таким складом.

Підготовка стелі до нанесення шпаклівки

Щоб шпаклівка лягла на стелю якісно, робочу поверхню в першу чергу необхідно правильно підготувати. Якщо на стелі залишилися сліди раніше використовувалися оздоблювальних матеріалів, від них доведеться позбутися. Стара фарба або шпалери повністю видаляються, а залишається під ними штукатурка перевіряється на міцність. Якщо нанесений раннє вирівнюючий шар покрився тріщинами і відходить від робочого підстави, його також потрібно демонтувати. Після таких робіт стелю очищається від забруднень і покривається грунтом. Коли ґрунтовка висохне, можна приступати до подальших робіт.

Як ошпатлевать стеля для фінішної обробки
Як ошпатлевать стеля для фінішної обробки

Нанесення шпаклівки на стелю

Домогтися якісного вирівнювання вийде, якщо покрити стельову поверхню двома шарами шпаклівки. Перший називають стартовим. Для його нанесення необхідно використовувати грубозернисту шпаклівку. Вона не дозволяє добитися ідеальної рівності стелі, але зате усуває найбільш виражені перепади висот на ньому. Коли стартова шпаклівка висохне, стеля ще раз грунтують. На висохлу поверхню наносять фінішну шпаклівку, яка характеризується дрібною зернистістю. Така будівельна суміш дозволяє позбутися від самих мінімальних вад на підставі.

Видалення дефектів на стелі

Після таких заходів на стелі ще можуть залишатися незначні нерівності. Позбутися від них вийде, якщо затерти «невдалі» місця дрібною шкуркою. Що залишається після затірки пил скидаються щіткою або ганчіркою. До нанесення фарби або наклеювання шпалер знадобиться ще раз прогрунтувати стелю.

Як ошпатлевать стеля для фінішної обробки
Як ошпатлевать стеля для фінішної обробки

Такі заходи дозволяють зробити стелю рівним і придатним для фінішної обробки. Якщо власники проявлять достатню уважність на етапі вирівнювання поверхні, згодом вони зможуть отримати гідне оформлення стелі. Витрачені зусилля обов'язково окупляться результатом.