Шпалери

Шпалери під фарбування

Шпалери під фарбування Шпалери під фарбування мабуть самий популярний і універсальний вид шпалер останнім часом, тому до їх вибору треба поставитися дуже зважено, адже коли заходиш у приміщення, стіни це перше, що кидається в очі.

Сьогодні ринок рясніє різними видами і сортами шпалер під фарбування.

Основні види: паперові (виготовляються тільки з паперу), бамбукові (виготовляються з паперу і флізеліну), склошпалери. Перший вид шпалер найпоширеніший і самий дешевий, але такі шпалери не позбавлені недоліків. Вони дуже нестійкі до зовнішніх механічних впливів, їх дуже легко пошкодити. Флізелінові шпалери мають більш щільну структуру і більш стійкі до зовнішніх впливів, але вони й дорожчі.

Склошпалери – найбільш міцні, щільні і важкі серед шпалер під фарбування. Але вони і пропонуються за більшою ціною, ніж попередні види. До того ж для наклеювання стеклообоев необхідні спеціальні сорти шпалерного клею. Шпалери зазвичай випускають абсолютно білого кольору, але зустрічаються і шпалери інших кольорів, але при будь-якому кольорі вони виконані в дуже світлих кольорах.

Крім матеріалу шпалери відрізняються різними текстурами поверхні, що піддається фарбуванню. Тому при їх виборі необхідно представляти, як вони будуть виглядати на поверхні стін або стель, адже на поверхнях з різними текстурами кольори будуть виглядати зовсім по-різному і будуть створюватися різні ефекти.