Шпалери

Шпаклівка

Шпаклівка Проводитися для видалення нерівностей, закладення тріщин і підготовки поверхні для подальших оздоблювальних робіт.

Які матеріали та інструменти необхідні для нанесення шпаклівки?

Для роботи набувається шпаклівка двох видів: стартова та фінішна. Також хочу зауважити, що якщо ви вирішили робити паркан, тоді рекомендую вибрати irontrade.com.ua їх не потрібно шпаклювати, не фарбувати, що дуже зручно і практично!

Необхідні матеріали

З інструментів знадобляться: шпателя різної форми, ємність для приготування шпаклювальної суміші, міксер і наждачний папір для видалення дрібних нерівностей.

На початку, готується поверхню, з якої видаляється стара фарба або шпалери.

Шпаклівка
Шпаклівка

Потім, необхідно приготувати робочу суміш. З цією метою можна використовувати будь-яку підходящу ємність. Суху суміш розводять теплою водою і розмішують міксером до отримання однорідної маси. Слід враховувати, що готова до застосування шпаклівка дуже швидко застигає, тому готувати її потрібно невеликими порціями і такий в'язкості, з якої буде зручно працювати.

Перший шар наноситься стартовою шпаклівкою, товщиною не більше 5-7 міліметрів. Для початку необхідно вирівняти поверхню до одного рівня, в ряді випадків (при наявності глибоких вибоїн, широких тріщин і стиків), рекомендується застосовувати пластикову армовану сітку. Стартову шпаклівку наносять в два — три шари, після чого поверхню шпаклюється фінішній, товщиною до двох міліметрів.

Кожен шар наноситься в різних напрямках і шліфується після висихання наждачним папером, закріпленої на шліфувальної дошці, або за допомогою спеціальної вібраційної машини.

Шпаклівка
Термін висихання одного шару близько 24 годин, все залежить від його товщини і консистенції шпаклівки. Протягом перших трьох діб необхідно захистити оброблену поверхню від різкого перепаду температур і вологи. Заходи безпеки при роботі зі шпаклівкою

Суміші для будівництва

Приступаючи до роботи необхідно пам'ятати, що при приготуванні суміші утворюється деяка кількість пилу, тому для запобігання потрапляння їх у дихальні шляхи необхідно користуватися респіратором. Щоб уникнути травм набирайте суміш на широкий шпатель меншим за розміром шпателем, а не рукою.

Ні в якому разі не виливайте воду, в якій був вимитий інструмент, в раковину або унітаз — це може призвести до засору каналізації. Слідуючи цим простим рекомендаціям, цілком можливо провести ремонтні роботи власними силами без залучення фахівців.