Шпалери

Печать на пвх

Ми займаємося випуском високотехнологічних конструкцій прес Волл press wall, а, отже, Вам більше не потрібно витрачати час на переговори з посередниками і упускати безцінні хвилини. Фахівці компанії намагаються враховувати всі побажання і прохання наших замовників, при цьому точно дотримуватися строків виробництва та забезпеченням високоякісних результатів на всіх етапах випуску Вашого завдання.

Детальніше: Печать на пвх

Клеїмо шпалери

Клеїмо шпалери Поклеїти шпалери в своєму будинку – це один з найбільш маловитратних способів облагородити квартиру, або змінити стиль в приміщенні. Широкий вибір малюнків, кольорів і цін, що гарантує те, що будь-яке дизайнерське рішення можливо втілити, не витративши при цьому велику суму.

Детальніше: Клеїмо шпалери

Як ошпатлевать стеля для фінішної обробки

Як ошпатлевать стеля для фінішної обробки Існує кілька методів, що надають можливість зробити стельову поверхню рівною і придатною для нанесення оздоблювального матеріалу. Одним із способів, що дозволяють досягти такого ефекту, стає нанесення шпаклівки.

Детальніше: Як ошпатлевать стеля для фінішної обробки

Особливості обробки балконного екрану

Особливості обробки балконного екрану Балкон в квартирі відіграє дуже важливу роль, незважаючи на те, що процентна частка загальної площі невелика. Але завдяки особливості своєї конструкції і розміщення, він може або доповнити житлову частину квартири, або виступити в ролі приміщення допоміжного плану – альтанки, комори, майстерні.

Детальніше: Особливості обробки балконного екрану

Як вирівняти стіни гіпсокартоном без використання каркасу

Як вирівняти стіни гіпсокартоном без використання каркасу Одним з найбільш важких і трудомістких етапів в ремонті по праву вважається вирівнювання і згладжування значних перепадів на поверхні стін, але це за умови якщо у вас вже є www.md-interior.ru.

Детальніше: Як вирівняти стіни гіпсокартоном без використання каркасу

'Одяг' для стін

'Одяг' для стін При згадці слова «ремонт» багатьох охоплює дрібна дрож. І пов'язано це не з тим, що ми не хочемо змін в нашій оселі. Просто сама переробка приміщення пов'язана з деякими незручностями.

Детальніше: 'Одяг' для стін

Особливості поклейки найдешевших шпалер

Особливості поклейки найдешевших шпалер Застосування шпалер в якості оздоблювального матеріалу не втрачає своєї популярності, незважаючи на винахід багатьох нових матеріалів. Це пояснюється простотою монтажу і багатою гамою варіантів, представленої виробниками цього нестаріючого матеріалу.

Детальніше: Особливості поклейки найдешевших шпалер

Дизайн туалету маленького розміру

Дизайн туалету маленького розміру У більшості випадків найменшим у квартирі є приміщення туалету, але це не означає, що до дизайну даного приміщення можна підійти з мінімальною відповідальністю, ніж до дизайну основних приміщень.

Детальніше: Дизайн туалету маленького розміру

Венеціанка високе мистецтво в кожен дім

Венеціанка високе мистецтво в кожен дім Замислюючись над ремонтом, ми завжди уявляємо собі, що збираємося отримати на виході. Це і фактура і колір стінового покриття, вибір статі (від ламінату та паркету до плитки і лінолеуму), оформлення стелі (побілка, підвісна або натяжна стеля, однорівневий або дворівневий).

Детальніше: Венеціанка високе мистецтво в кожен дім

Як підготувати стіни до поклейки шпалер

Як підготувати стіни до поклейки шпалер Якість поклейки шпалер залежить від ряду факторів:

#10004; якість самих шпалер;

#10004; правильно підібраний до них клей;

#10004; правильна техніка поклейки;

Детальніше: Як підготувати стіни до поклейки шпалер