Ремонт

Спецтехніка LONKING від китайських виробників

Спецтехніка LONKING від китайських виробників Жодне будівництво не обходиться без надійної техніки. Це навантажувачі, екскаватори та інші види спецтехніки. Великі будівельні компанії зазвичай мають власний аквапарк.

Але його вміст буде рентабельним лише у разі виконання великого обсягу робіт. Особливо це стосується вузькоспеціалізованої техніки. В інших випадках вигідніше оренда техніки.

Але техніка потрібна не тільки на будівництві. Всі торгові центри, великі супермаркети та ринки потребують в такому вигляді обладнання, як навантажувачі. Вони також потрібні на промислових підприємствах. Добре себе на цьому ринку зарекомендував www.techno-china.ru. Його якість перевірено часом. Мова йде про спецтехніці LONKING.

Виробник пропонує різні види навантажувачів з найрізноманітнішим навісним обладнанням. Фронтальні навантажувачі можуть комплектуватися вилами палетними, ковшовим і щітковим обладнанням, бульдозерними і сніговими відвалами.

Вилкові навантажувачі мають подовжувачі вил і стріли. Можна вибрати моделі також з ковшовим і снегоотвальным обладнанням. Для ефективного використання техніки пропонується укомплектувати її знімною кареткою і підйомними робочими майданчиками. До послуг споживачів навантажувачі зі сталкивателями, бункерами і дорнами.

Техніка з Піднебесної зручна у використанні. Стабілізатори вантажу дозволяють перевозити габаритні товари і матеріали без втрат якості. Захоплення роблять навантаження швидкої і точної. LONKING - це один з кращих виробників спецтехніки. Це техніка, яка дозволяє скоротити витрати на утримання автопарку. Адже один навантажувач здатний замінити відразу кілька машин.

Вся техніка LONKING комплектується японськими двигунами. При цьому ціна її залишається досить демократичною, що не може не радувати. Вони зручні, комфортні, довговічні і функціональні.

Крім навантажувачів LONKING спеціалізується на дорожніх ковзанках, екскаваторах, автогрейдерах. Якщо вас цікавлять прямі поставки китайської техніки «LONKING», звертайтеся в Центр китайської техніки «Техночайна».

Представництва цієї компанії можна знайти в різних регіонах РФ і СНД. Тут можна замовити потрібну вам техніку, взяти в оренду спецтехніку та навісне обладнання. Доступне кредитування. Компанія надає сервісне обслуговування всього обладнання. У «Техночайна» ви можете купити потрібні запасні частини і замовити ремонт.

Детальну інформацію ви знайдете на сайті www.techno-china.ru.