Ремонт

Повертаємо білизну старій ванні

Повертаємо білизну старій ванні Капітальний ремонт квартир передбачає абсолютну перебудову житла, в тому числі і ванної кімнати. Купувати нову ванну з-за того, що стара ванна втратила свій блиск, не раціонально.

Це нерозумне вкладення грошових коштів. Набагато вигідніше відновити емальоване покриття старої ванни. В послуги багатьох ремонтно-будівельних організацій також входить такий вид ремонту. Але оновити поверхню власної ванни можна і своїми руками проводиться remontvann.kiev.ua.

Основні етапи реставрації старої ванни

1. Підготовчі роботи

Для покриття поверхні ванни в якості основного матеріалу використовується акрил.

При проведенні реставрації ванни насамперед проводиться підготовка поверхні:

• повністю знімається старе покриття;

• здійснюється вирівнювання поверхні;

• прибираються утворилися відколи;

• затираються подряпини і т. д.

Для зачищення поверхні ванни використовується спеціальний засіб у вигляді порошку. Спочатку рівномірно наноситься порошок, далі поверхню натирається водостійкої наждачним папером. Далі ванну необхідно промити водою і дати їй добре просохнути. Якщо з першого разу не вдалося прибрати всі недоліки, то процедура чищення повторюється.

2. Грунтовка поверхні ванни

На наступному етапі проведення відновлення поверхні ванни здійснюється її грунтовка.

Грунтовка повинна наноситися на поверхню рівномірним шаром, щоб нова емаль згодом лягла рівно, інакше вона може отшелушиться. Після проведення даних робіт ванні знову необхідно дати добре просохнути.

3. Нанесення емалі

Для нанесення емалі рекомендується використовувати валик. Емаль потрібно наносити в кілька шарів. Після кожного нанесеного шару, ванною потрібно давати просохнути. Після досягнення необхідної білизни поверхні, ванної не рекомендується користуватися протягом тижня. Приблизно за такий час при температурі 20?З остаточно застигає акрилове покриття.

Повертаємо білизну старій ванні
Повертаємо білизну старій ванні

Поради по догляду за ванною

Після оновлення поверхні ванни, щоб її утримувати в належному стані тривалий період часу, рекомендується регулярно проводити чистку миючими засобами. Для цієї процедури краще всього підходять гелевидні засоби. Після них не залишаються навіть дрібні подряпини.

На території нашої країни в основному переважає жорстка вода, в ній міститься дуже велика кількість заліза, частинки якого візуально не помітні. Осідаючи на поверхню ванни, вони залишають жовті відтінки. Тому рекомендується іноді добре спускати воду.

Після прийому ванни або душу потрібно стежити, щоб вода не застоювалася на дні ванни.