Ремонт

Вибираємо вікна

Вибираємо вікна В даний час багато стикаються з безліччю проблем: вуличний шум, погана екологія, теплові втрати при опаленні приміщення, вентиляція, питання провітрювання і це далеко не все.

Відповідно всі ці фактори мають безпосередній вплив на вибір віконної конструкції.

Види вікон

Сучасний ринок пропонує два види матеріалів для виробництва вікон: дерево і ПВХ (полівінілхлорид). Кожен з них володіє, як позитивними, так і негативними сторонами.

У всі часи природні матеріали були в ціні, і дійсно, віконні рами з дерева відрізняються екологічною чистотою, прекрасною теплоізоляцією, а також привабливим зовнішнім виглядом і природністю. Всі ці переваги дозволили дерев'яним вікнам зайняти почесне місце на нашому ринку. Також необхідно пам'ятати, що жалюзі xn----7sbhaociizf7a6ap5n.xn--p1ai відіграють також важливу роль.

Просування натуральних матеріалів також сприяло і те, що багато хто прагне максимально наблизитися до природи. Але є одне велике «АЛЕ». Рами, виготовлені з дерева, починають деформуватися під дією вологи, ультрафіолетового випромінювання.

З цієї причини майже 80% всіх виготовлених рам приходять в непридатність, приблизно, через два-три роки. Тому оптимальним варіантом є установка дерев'яних вікон, підкріплених гарантійним талоном. Це дозволить уникнути витрат на ремонт в наступні кілька років.

Вибираємо вікна
Вибираємо вікна

Пластикові вікна – це більш сучасні конструкції. Вони мають масу переваг, серед яких виділяється: привабливий зовнішній вигляд; наявність додаткових елементів, що дозволяють підсилити звукоізоляцію; екологічна чистота; тривалий термін служби; прийнятна вартість.

Вікна ПВХ

Вікна з полівінілхлориду являють собою більш складну конструкцію, тому до процесу монтажу варто поставитися серйозно. Встановлювати пластикові вікна самостійно не бажано, оскільки процедура має свої тонкощі.

Вибираємо вікна
Краще всього звернутися за допомогою до фахівців, вони не тільки виконають грамотний монтаж, але і проконсультують вас з усіх питань: особливості догляду, експлуатації. Крім того, у клієнтів є можливість визначитися з конструктивними можливостями: кількість склопакетів, тип скла, різновид фурнітури і багато іншого.

Після того, як ви визначилися з матеріалом, необхідно вибрати компанію-виробника. На сьогоднішній день існує безліч організацій, що займаються виготовленням та реалізацією віконних конструкцій.

Для того щоб не потрапити в неприємну ситуацію, необхідно почитати інформацію про цю фірму, ознайомитися з відгуками. Крім цього, можна поцікавитися у знайомих, які вже встановили вікна з такого ж матеріалу. Загалом, досконально вивчити організацію, з якої ви збираєтеся працювати.