Ремонт

Будинок дав тріщину перша допомога

Будинок дав тріщину перша допомога Одна справа, коли ремонт необхідний для окремих елементів будівлі – будь то дах, ганок або щось інше. Але коли виникає така масштабна проблема, мимоволі приходить усвідомлення того, що мешканці цього будинку знаходяться в реальній небезпеці.

Природно, що в подальшому необхідно звернутися до фахівців, але адже в житті бувають різні ситуації, коли це тимчасово неможливо різних обставин.

З чого почати

Що ж, тут знадобиться невеликий багаж знань для надання первинної допомоги вдома, так як до звернення до професіоналів через тріщини можуть потрапляти в будинок опади, дрібні тварини (наприклад, гризуни), комахи, що додасть ще більше неприємних моментів.

Будинок дав тріщину перша допомога
Будинок дав тріщину перша допомога

Тріщини, що з'являються в стіні будинку, можуть мати досить різне походження: температурні перепади, неправильна або вироблена з грубими порушеннями технологія будівництва будинку і т. д. Якщо немає впевненості в причинах тріщин, то складні будівельні процедури виробляти самостійно немає сенсу – втрата грошей, часу, адже проблема усунена буде ненадовго. А поки ось що буде реальним для поліпшення становища.

Позбавляємося від забруднень

Тріщину зовні і зсередини прочистити від забруднень. Це можна зробити як за допомогою сухої ганчірки, так і пилососом. Потім знадобиться грунтовка, якій обробляється весь ділянку. Коли тріщина буде загрунтована, наклеюється армуюча стрічка.

Будинок дав тріщину перша допомога
Після цього готується шпаклівка (розводячи її з водою, краще всього це зробити так, щоб маса була густіша, ніж зазвичай – 2 частини шпаклівки на 1 частину води). Шпателем пройтися не тільки по всій тріщині, але і по довколишніх поверхонь на 15-20 сантиметрів. Коли шпаклівка повністю просохне, залишається тільки її зашкурити.

Клей ПВА плюс цементно-піщаний розчин – найбільш поширений спосіб закладення тріщин в несучих стінах залізобетонних монолітних будинках. Процедура практично нічим не відрізняється від вищеописаної. Так само очищається ділянку з тріщиною, грунтується, потім наноситься клей, потім тріщина заповнюється цементним розчином, для цього можна використовувати шпатель. Такий метод підходить і для цегляних будинків.

Зварювальний решотчатый настил дійсно це універсальні і неповторні будівельні матеріали, які необхідні і незамінні у сфері будівництва, тому, сьогодні їх використовують так активно, про що pressnastil.ru можна дізнатися у виробників.