Ремонт

Ремонт своїми руками. З чого почати

Ремонт своїми руками. З чого почати Ремонт – це справа прекрасне, корисне і надзвичайно відповідальна. Помилки, допущені в ході роботи, можуть сумно відгукнутися на його завершення, так що робити ремонт абияк, м'яко кажучи, зовсім не варто.

Коли ремонт проводиться спеціально найнятими для цього людьми, то весь основний фронт роботи вони покладають на себе, а вам залишається лише погоджувати з ними деталі. Але, якщо ви вирішили повністю взяти кермо правління ремонтом свого житлового простору в свої руки і від початку до кінця провести його самостійно, то, раніше вже згаданий «весь фронт роботи» лягає саме на вас. І так, давайте ж розглянемо основні етапи, які входять у будь-який ремонт, де б він проходив.

Якщо говорити простими словами, www.postroil.com – це переробка. Переробка навколишнього нас простору у відповідності з нашими бажаннями і поглядами. Але перш ніж щось переробити, необхідно продумати план самого процесу. Тобто, щонайпершою стадією будь-якого ремонту є складання плану дії. Точно визначте, що саме ви збираєтеся переробити, чи це просто косметичний ремонт, тобто зачіпає фарбування-обклеювання стін, оновлення підлогового покриття, плінтусів, ну і, відповідно, обновка меблів; або капітальний, який включає в себе знесення-перенесення стін, зведення нових перегородок, проводка електрики, і плюс до цього все те, що було перераховано раніше. Для чого, власне кажучи, потрібно все це продумати? Елементарно, для того, щоб після вирівнювання та фарбування стіни, ви раптом згадали, що цю стіну взагалі потрібно було знести і рівнем підлоги відокремити кухонну зону від їдальні, тим самим збільшивши функціональність простору.

Ремонт своїми руками. З чого почати
Ремонт своїми руками. З чого почати

Як тільки план роботи складений і розписаний, точно визначено що-де треба знести-звести, настає наступний етап. Ремонт, як вже було сказано на самому початку, справа прекрасне, але тільки в тому випадку, коли все, що було заплановано, здійснюється. А, коли на відсотках 60 всього ремонтного процесу несподівано приходить усвідомлення того, що грошей-то вже впритул, а сам ремонт ще не закінчений, ось тут-то досі прекрасна справа різко змінює свою гаму. Щоб такого не сталося, необхідно ретельно розпланувати свій бюджет. Ви повинні бути точно впевнені, що грошей вистачить на весь фронт роботи, який ви запланували. І, крім того, що немало важливо, грошей має вистачити не тільки на ремонт, але і необхідно мати певну суму, що не входить в список активних витрат, так би мовити, потрібно завжди мати загашник. Навіщо? Чи Можете ви точно поручитися, що весь процес ремонту, від самого його початку і до самого його кінця, пройде бездоганно, що всі розрахунки повністю виправдаються, і нічого не доведеться докуповувати-підкуповувати? Поручитися-то, звичайно, можна, але доля така штука, що інколи теж має почуття гумору, елементарний закон підлості і ось, закінчивши ремонт, заносячи в кімнату нову гардину, ви випадково оступається, задній кінець гардини зовсім небагато чіпляє стоїть на підлозі дзеркало, яке ви зібралися повісити у вітальні, воно, зрозуміло, падає і розбивається. Суть зрозуміла.

Але, щоб зуміти розпланувати свій бюджет, треба не просто знати, що саме потребує ремонту і якою мірою, але, також, які для цього потрібні матеріали. У наш прекрасний століття світовий ринок в цілому, і наш вітчизняний, зокрема, пропонують величезний вибір всіляких матеріалів для будівництва та ремонту. Тому, якщо ви не розбираєтеся, що для чого краще підійде, для початку можна пройтися по інтернету, дізнатися різновиди матеріалів для різних видів обробки, підлогові і стельові покриття, лакофарбові матеріали, так і просто, скласти приблизний список інструментів. Після чого, сміливо йти в будівельні магазини і на місці вже консультуватися з продавцями, вони знають весь асортимент і допоможуть вам підібрати те, що необхідно.

Ремонт своїми руками. З чого почати
Ремонт своїми руками. З чого почати

Ну, ось, все планування закінчилися, настає час практики. Тут вже все буде залежати від того, де саме ви проводите ремонт, в одній кімнаті або у всьому будинку-квартирі, і який ремонт, капітальний або косметичний. Наполеон Бонапарт сказав одного разу гарний вислів: «Мистецтво війни – це наука, в якій не вдається нічого, крім того, що було розраховано і продумано ». В нашому випадку його цілком можна адресувати ремонту. Тут теж розрахунок та планування є альфа і омега кінцевого успіху.