Ремонт

Як вибрати карниз для штор

Як вибрати карниз для штор Карниз для штор відіграє досить важливу роль в оформленні вікна і всього приміщення. При правильному виборі карниза, вікно буде виглядати акуратно, красиво, і, як кажуть, "зі смаком".

Вибираючи такий елемент декору, необхідно враховувати особливості штор, а також загальний стиль приміщення. Для цього слід розбиратися в основних видах даних виробів, і розуміти їх відмінності один від одного.

Традиційний в нашій країні, і найпопулярніший карниз - круглий. Такий варіант відомий нам ще з дитинства. Він є самим універсальним, так як підходить для створення будь-якого інтер'єру, в будь-якому стильовому рішенні.

Існують однорядні, дворядні, а також трирядні круглі вироби. Чим більше буде труб у вашому виробі, тим більше у вас буде можливостей цікавого оформлення www.remont-kvartirys.ru. Вони можуть бути дерев'яними, металевими і пластиковими. Але краще всього вибрати варіант з дерева, який став вже класикою, і не виходить з моди.

Ще один поширений вид карнизів - це струнний. Вони виглядають красиво і лаконічно, не привертаючи до себе зайвої уваги. Їх мінус полягає в тому, що у них не дуже хороша несуча здатність. З-за цього струнне виріб можна використовувати для важких портьєр. Багато людей сьогодні віддають перевагу алюмінієвим виробів, які також носять назву "профільні".

Вони виробляються з металу, який відрізняється відмінною гнучкістю і вражаючою легкістю, що дозволяє виготовляти профілі найрізноманітніших форм. Найпопулярнішими є профільні карнизи у вигляді арок, еркерів або труб. Їх перевага в тому, що вони ідеально підійдуть для будь-якого інтер'єру.

Близькими профілів є так звані багети, або багетні вироби. Кожне кріплення для штор маскуються декоративною планкою. Вона може бути настільки витончена, що відіграє важливу роль в дизайнерському оформленні приміщення. Багетні планки можуть бути будь-якого розміру, кольори і форми. Зустрічаються найвигадливіші форми багетів, і дуже незвичайні кольори.

Окремої уваги заслуговують ковані карнизи - їх виробляють, як правило, за індивідуальним замовленням. З допомогою таких елементів декору ви зможете додати приміщенню особливого шарму. Існують одинарні, подвійні і потрійні ковані карнизи. Особливого шарму їм надають ковані наконечники, які виглядають неймовірно красиво і вишукано.

За матеріалами сайту www.remont-kvartirys.ru - ремонт квартири своїми руками.