Ремонт

З чого почати ремонт квартири

З чого почати ремонт квартири Зазвичай на самостійний ремонт будинку або квартири все вирішуються за однієї головної причини – брак коштів на роботу фахівців. Деякі просто хочуть реалізувати свої творчі потенціали, наприклад, самостійної обклеюванні шпалер, вирівнювання стін та стелі, укладання підлогових покриттів і т.

д.

З чого починати?

Самостійний ремонт квартири можна починати з уявних проработках всіх можливих варіантів:

• проводити перепланування в квартирі чи ні;
• наскільки буде складний дизайн приміщень. Якщо дизайн простий, то можна впоратися і самостійно, необхідно тільки знати, як поєднувати матеріали і їх відтінки, а також мати деякі творчі задатки;
• потрібно оцінити стан поверхонь: стін, стель, підлоги, і об'єм потрібних робіт, які пропонуються;
• потрібно тішити, потрібно замінити електропроводку і водопровідні труби. Дані комунікації рекомендується міняти після кожних двадцяти років експлуатації. А також якщо буде потрібно продумати прокладання нових шляхів електропроводки, якщо буде потрібно, наприклад, для підключення пральної машини, кондиціонера або бойлера.
• необхідно міняти вікна в квартирі. Якщо спочатку стояли дерев'яні вікна, то під час ремонту, звичайно ж, можна замінити пластиковими вікнами, бо як переваги використання таких вікон очевидна;
• Які матеріали знадобляться для фінішної обробки: фарба, шпаклівка шпалери для стелі та стін і т. д. також потрібно вибрати вид підлогового покриття і тип стелі.

Що і як робити далі?

Отже, з чого почати ремонт, як вибрати і придбати потрібні матеріали та інструменти:

• багатожильний камінь і пластикові труби, якщо було вирішено замінити старі комунікації. Взагалі коли стосується заміни труб і електропроводки, краще всього звернутися до професійних електриків і сантехніків (якщо дані професії вам не знайомі), які зможуть розрахувати кількість потрібного матеріалу і виконати монтаж.
• інструменти для виконання ремонту – різні пензлі малярні валики, шпателі, ніж для обрізання шпалер, ватерпас і правило, ножиці, молоток і сокиру.
• матеріали для ремонту – шпаклівка, грунтовка, штукатурка, будівельні суміші, шпалери і керамічна плитка, шпалерний і плитковий клей, підлогове покриття, фарба та інші матеріали.