Ремонт

Як вибрати комод

Як вибрати комод Комод є воістину комфортним предметом меблів, до речі, з французької мови це слово перекладається як «зручний». Назва обумовлюється функціональністю цього предмета, так як він може бути використаний як тумбочка, білизняний шафа, підставка під ТВ чи іншу побутову техніку.

Якщо комод має скляний фасад, то він успішно застосовується як сервант, а якщо над ним ще розмістити дзеркало, то конструкція може служити в якості трюмо. Встановивши комод в дитячій кімнаті, його можна використовувати як стіл для сповивання, а пізніше, коли дитина виросте, в цьому предметі меблів легко зберігати іграшки. Широкий вибір комодів пропонує гіпермаркет «АБВ Меблі».

Як вибрати комод

З чого може бути виготовлений комод

В основному, сучасні комоди виготовляються з ДСП або МДФ. Варто зауважити, що другий варіант є більш оптимальним, так як він не містить токсичних речовин (для виробництва застосовуються нешкідливі клеї на синтетичній основі). Більш дорогі моделі комодів можуть виготовлятися з натурального дерева. Такі моделі часто прикрашені ручним різьбленням, ящики і дверці відрізняються красивими, стильними, металевими ручками, які можуть мати фарфорові або з натуральних каменів вставки. Якщо потрібна ексклюзивна модель комода, то її можна виготовити з ротанга.

Особливості комодів

Вибирати комод слід відштовхуючись не тільки від матеріалу виготовлення, але і від габаритів. Купуйте ту модель, встановивши яку ви зможете без труднощів відкривати шафки і дверцят. У зв'язку з цим рекомендується, перш ніж відправлятися в магазин, зробити чіткі заміри того місця, де планується встановлення предмета меблів.

Найпоширенішою моделлю сучасного комода є варіант, що має чотири висувних ящика, які встановлені по всій ширині меблів. Однак, сучасний меблевий ринок може запропонувати і інші варіанти:

• де верхня полиця відкрита або засклена;
• комоди, мають зовнішні дверцята і ящики, які знаходяться всередині;
• модель, що має два верхніх скриньки, які поділяються перегородкою.

Використання комода в інтер'єрі

Якщо грамотно підійти до вибору цього предмета меблів, то з його допомогою можна візуалізувати будь-який простір. Щоб «витягнути» приміщення по вертикалі, вибирайте високі і вузькі моделі, а широкі і низькі комоди створять враження грунтовності.

Якщо у вашому будинку або квартирі є порожній кут, то вирішується ця проблема придбанням комода. Така меблі дозволить раціонально використовувати вільне місце, до того ж, вона не буде здаватися занадто великий. Всередині комода легко поміщається чимало речей, що можна порівняти з тим же шафою.

Не менш раціональне рішення – застосування комода під телевізор. Але не варто встановлювати побутову техніку безпосередньо на стільницю меблів, інакше це буде виглядати як «бабусин ремонт». Оптимальний варіант полягає в тому, що телевізор кріпиться на стінці, а під ним ставиться комод, який використовується надалі як консольний столик. Рекомендується в цьому випадку зупиняти вибір на моделях з ніжками і невеликими ящиками, куди легко помістяться пульти, диски, плеєри та інші приналежності мультимедійного характеру.