Ремонт

Як правильно клеїти плитку на стелю

Як правильно клеїти плитку на стелю Самим доступним і простим оздоблювальним матеріалом для стелі завжди була плитка, зроблена з полістиролу. Причому багато людей вибирають саме цей будівельний матеріал для оздоблення стелі.

А все, тому що даний вид плитки є найдешевшим і найпростішим у монтажних роботах. Кожен навіть самий недосвідчений людина зможе зробити ремонт самостійно і без особливих зусиль. Головне, це слідувати певній інструкції, в якій будуть показані деякі поради і секрети.

Інструкція

Перш ніж приступити до процесу приклеювання плитки потрібно зробити кілька підготовчих робіт. Врахуйте, що поверхня стелі повинна бути максимально гладкою і рівною. Якщо на поверхні будуть нерівності, то після приклеювання плитка буде виглядати непривабливо. Щоб вирішити цю проблему доведеться до того, як висохне клей робити під плиткою спеціальну підкладку, щоб вся вона була на одному рівні. І тому краще відразу вирівняти всю стелю, ніж потім мучитися з кожної плиточкою.

Якщо на стелі був невеликий шар побілки, то можна обійтися хорошою грунтовкою з глибоким проникненням. А якщо на стелі присутні кілька шарів побілки, то її доведеться повністю змивати зчищати. Якщо хоч трохи залишиться побілки на поверхні, то плитку не зможе приклеїти навіть самий хороший клей.

Якщо слідувати інструкції, то там написано, що потрібно починати клеїти плитку саме від самого центру кімнати. Завдяки такому способу можна наклеїти плитку більш рівномірно. Ось тільки витрат буде багато так як з використанням такого способу залишається дуже багато відходів від плиток.

Як правильно клеїти плитку на стелю
Після того, як всі підготовчі роботи зроблені, то можна сміливо приступати до процесу приклеювання плитки. Для цього візьміть одну плитку і нанесіть на неї клей по краях і по центру. Потім акуратно прикладіть плитку до стелі і щільно притисніть. Тільки тиснути з усіх сил не потрібно, адже так можна пошкодити будматеріал. Притискати плитку краще всього не менше 10 секунд. Якщо клей хороший, то для приклеювання плитки потрібно трохи часу.

Але от якщо клей погано фіксує, то доведеться кожну плитку притискати не менше 10 хвилин.
З іншими плитками необхідно робити все те ж саме. Тільки коли дійдете до краю стелі то, можливо, що плитку доведеться трохи зменшити. Для обрізання оздоблювального матеріалу використовуйте канцелярський ніж або ножиці.

Кожен новий ряд необхідно починати від цента. Для люстри або електричного дроту потрібно обережно проробити отвір в плитці. Як тільки вся плитка буде приклеєна, то на завершення прикріпіть по всьому периметру приміщення спеціальні пластикові плінтуса.