Ремонт

Ремонт натяжної стелі

Ремонт натяжної стелі На даний момент конструкції натяжних стель - це не предмети розкоші, які користуються популярністю. До відома, в більш ранній час подібні конструкції стель застосовувалися рідше, то на даний момент вони є доступними для всіх людей, які хочуть їх купити.

У реальності багато виробників пропонують глянцеві багаторівневі, французькі і «зоряне небо».

Особливим ефектом володіють матові конструкції. Вони відрізняються своєю шорсткістю, ніколи не будуть блищати, також в полотно ніколи не буде вбиратися запах. Якщо говорити про звільнення, то він ніяких труднощів не представляє.

Стелі глянсового типу – за допомогою блискаючи площі з візуальної точки зору переконливо підвищує параметри кімнати, такі як висота, надаючи багато блиску приміщенню. Велика кількість нарицаний мають французькі стелі, враховуючи те, що полотна не робляться за кордоном.

Багаторівневі натяжні стелі розроблені за певною системою, тобто на перший шар стелі можна накласти другий (іноді механізми бувають в двох кольорах, т. к. Одноколірні багаторівневі стелі будуть виглядати не так ефективно). Вагомим рішенням такі конструкції є для кімнат, де живуть діти. Часто в дитячій кімнаті застосовується фотодрук. Вона додасть приміщенню більш бажаного вигляду.

Ремонт натяжної стелі
Ремонт натяжної стелі

«Зоряне небо» - це система стель, яка оснащена світлодіодними приладами. Для посилення ефекту «небо з зірками» майстри застосовують арт-друк.

У комплексі монтажних послуг застосовується:

  • маскувальні вставки;
  • кріплення світлодіодних приладів, ламп та інших освітлювальних приладів;
  • кожному полотну своє місце;
  • монтаж профільованого типу.
  • Одне з істотних переваг конструкцій натяжної типу - це є вибір, щодо розмірів, різні конструкції дизайнерів, а ще непогана колірна палітра.