Ремонт

Як вибрати акрилову ванну

Як вибрати акрилову ванну Популярність акрилу можна пояснити з кількох причин. По-перше, головною причиною, мабуть, є оригінальна форма. А, по-друге, низька ціна.

У всіх сантехнічних магазинах величезний вибір акрилових ванн та для того, щоб не розгубитися, спробуємо розібратися в деяких деталях.

Можна відразу замовити якісний ремонт www.remont-vt.ru або виконати все самостійно.

На що потрібно звернути свою увагу?

В першу чергу, на країну виробника. Китайські ванни привертають ціною, але якістю вони не захоплюють. Тому, в першу чергу, поцікавтеся назвою фірми. Якщо вона на ринку вже багато років представляє свій товар, то, мабуть, довіряти їй можна. У будь-якому випадку, можна прочитати відгуки в мережі «інтернет».

Як вибрати акрилову ванну
Як вибрати акрилову ванну

Товщина акрилового покриття може бути від 1 мм до 8. Тим товщі покриття, тим краще. Звичайно, в магазинах, зустрічаються ванни з покриттям у 2-4 мм Проте краще не ризикнути і придивитися до акриловим ваннам, які мають товщину не менше 5-6 мм.

При вивченні бортика, не забудьте звернути свою увагу на те, скільки шарів вона має. Насправді, їх має бути 2, тобто це акрил і поліуретан. А якщо перевищує 2-х, то краще відмовитися і перейти до огляду іншої ванни.

Ще одна важлива річ – це міцність. Для того щоб у цьому переконатися, натисніть на дно ванни. Вона не повинна прогинатися. В іншому випадку, це говорить про те, що ванна зроблена з пластику.

Купівля ванни

Як вибрати акрилову ванну
Перед покупкою акрилової ванни, гарненько огляньте зовнішній шар. Якщо вона не має ніяких запахів, то це добра ознака того, що ванна і справді покритий поліуретаном. Поліуретан – це екологічно чистий матеріал.

На вигляд він темний і має гладку поверхню. Але також зустрічаються виробники, які замість нього використовують суміш із скловолокна і ефірного масла, який має різкий запах під час контакту з водою.

Крім перерахованих пунктів може виникнути питання, яка ж акрилова ванна краще – звичайна або масажна? Хочете ви самі цього чи ні - вирішувати тільки вам. Але якщо ж вирішили вибрати масажну, то зверніть увагу на матеріал форсунки. Якісні повинні бути металевими, а не пластмасовими.

І в останню чергу, не забудьте перевірити гідромасажний мотор. Якщо він видає шум, то слід замислитися, чи варто купувати таку ванну.

В принципі, цього достатньо, щоб вибрати якісну акрилову ванну. Врахуйте все необхідне і зробіть правильний вибір.