Ремонт

Грамотне обстеження будівлі - запорука надійності

Грамотне обстеження будівлі - запорука надійності Технічне obsledovanie-zdanij-i-sooruzheni.stroy-exp.ru - це послуга, яка може знадобитися з різних причин, наприклад, при модернізації будинку або при його капітального ремонту, перепланування приміщень.

Така робота дозволяє визначити допустима подальша безпечна експлуатація споруди або в терміновому порядку необхідно приступати до реконструкції або знесення. Причини для проведення обстеження можуть бути самими різними, але проводити таку роботу повинні тільки фахівці, які по завершенню процедури видають офіційний висновок, що має юридичну силу.

Технічне обстеження споруд, які були побудовані або переплановані незаконно, дозволяє вирішити безліч проблем з узаконенням такої нерухомості, так як на руках є офіційне технічний висновок. Однак, якщо виникла така ситуація, то краще проконсультуватися про можливості її рішення з фахівцями юридичних компаній.

Головне завдання технічного обстеження будівлі - це визначення його стану, що дає повне уявлення про його відповідність усім нормам. Сам процес являє собою цілий комплекс заходів, які проводяться з єдиною завданням - оцінити стан об'єкта. Після чого визначається алгоритм подальших дій: подальша експлуатація об'єкта, його капітальний ремонт, реконструкція, розширення площ, знесення будівлі і так далі. Також проводяться obsledovanie-zdanij-i-sooruzheni.stroy-exp.ru вони виконуються з метою отримання геометричної інформації про будівлях, спорудах, конструкціях.

Обстеження будівель передбачає виконання наступних процесів:

- збір і ретельний аналіз проектних документів;
- візуальне обстеження об'єкта;
- за допомогою спеціальних приладів проходить обстеження конструкції на витривалість існуючих і планованих навантажень;
- виявлення всіх можливих дефектів та їх фотофіксація;
- аналіз усієї отриманої інформації та її обробка;
- підготовка висновку з усіма супровідними матеріалами: розрахунками, фотозвітами, схемами, кресленнями.

Якщо вчасно провести обстеження будови, то можна значно знизити витрати на його подальшу експлуатацію. А сама процедура повинна виконуватися грамотно і ретельно, так як від цього залежить тривалість експлуатації об'єкта та безпека знаходяться в ньому людей. Проводити такі роботи необхідно не тільки при використанні будівлі, але і на самих етапах будівництва.