Ремонт

Реставрація столу

Реставрація столу Зі старими предметами меблів дуже важко розлучатися. Особливо якщо вони дісталися від улюблених родичів, яких вже немає. Зараз мова піде про ремонт старовинного столика з дерева.

Що може стати в нагоді?

Ось що потрібно буде придбати в будівельному магазині: універсальний акриловий грунт, акрилові фарби відповідних відтінків, декупажна карта з цікавим мотивом, клей, вакса, трафарети, машинка для шліфування, губка, а також кисті.

Звичайно, ваша основна сфера діяльності дуже важлива. Але на час доведеться перетворитися на справжнього художника. Першим ділом доведеться зняти старе покриття у вигляді фарби і лаку. Це справа досить клопітка. Далі поверхню столика слід ретельно загрунтувати. Це дозволить позбутися від дрібних дефектів і тріщин.

Після того, як грунт висохне, столик можна фарбувати вибраним кольором у кілька шарів і нанести на певну ділянку трафарет для декупажу. Коли малюнок буде виконаний, його можна виділити іншим кольором. Наприклад, якщо столик коричневий, то малюнок можна фарбувати бежевим кольором. На завершення столик покривається лаком.

А після завершення всіх робіт, коли в будинку стоїть нова меблі, відреставрована власноруч, можна відправитися відпочити, погулявши і розслабившись на зекономлені гроші. Благо на сайті www.kz.all.biz можна без проблем підібрати підходящий бар або паб.