Ремонт

Швидка фарбування підвіконня

Швидка фарбування підвіконня Будучи невід'ємною частиною домашнього інтер'єру, підвіконня просто зобов'язаний виглядати красиво і охайно. Це тим більше важливо, якщо на ньому знаходяться красиві вазони з розкішними квітами, який сусіди неодмінно прийдуть подивитися.

І хоча матеріал, з якого зроблений підвіконня, як правило, дуже щільний і легко очищається з такого матеріалу часто виготовляють derevo-doma.info на скільки я знаю, час від часу необхідно проводити капітальний ремонт цього елемента дизайну.

Підготовка до фарбування

Якщо підвіконня дерев'яний, то необхідно його ретельно підготувати до майбутніх робіт. Від цього залежить ефективність і якість фарбування. Стару фарбу необхідно зняти. Це можна робити невеликим шпателем або іншим гострим предметом.

Буває, що фарбу зняти дуже важко. У таких випадках можна скористатися великої наждачкою або шліфувальною машиною. Дуже стару фарбу, яка була накладена у кілька шарів, можна обробити невеликою кількістю розчинника, змішаного з теплою водою. Коли об'єкт остаточно очищена, можна приступати до наступного етапу.

Очищення підвіконня шпателем.

Шпаклівка

Розчин для шпаклівки треба приготувати правильно. Для цього краще задіяти грунтовку, володіє глибоким проникаючим дією. Розчин повинен бути кілька густоват, але до такої межі, щоб його можна було наносити на підвіконня без особливих зусиль. Професіонали вдаються до допомоги елементарної фарби. Невелика її кількість додається в розчин. Це дає якісний і візуальний ефект.

Підвіконня буде дуже міцним і блискучим. Важливо розуміти, що процес шпаклівки повинен відбуватися впевнено і дуже якісно. Розчин застигає не миттєво, але досить швидко. У зв'язку з цим, поверхня повинна бути ідеально рівною, без дрібних виїмок і всіляких ямок. Це досягається вмілою роботою шпателем.

Швидка фарбування підвіконня
Шпаклівка підвіконня.Завдавши перший шар шпаклівки, слід дати йому деякий час для застигання. Після цього можна приступати до нанесення другого шару. Важливо знати, що нанесення шпаклівки в два шари зовсім не обов'язково. Все залежить від стану оброблюваного об'єкта. Найчастіше, цілком вистачить і одного разу.

Фарбування

Коли шпаклівка висохла, з неї потрібно видалити пил і зайві предмети, які могли потрапити туди під час просихання. Це роблять дрібним наждачним папером. Дуже популярна обробка «нульовкою», що злегка намочена. Це додасть підвіконню особливий блиск. Після цього можна приступати до фарбування.

Швидка фарбування підвіконня
Використовувати можна будь-яку фарбу, яка сподобалася господареві. Тут є два варіанти. Можна вилити фарбу на основу і рівномірно розподіляти шпателем по всій поверхні підвіконня.

Такий метод хороший у тому випадку, якщо після шпаклівки залишилися невеликі ямки або подряпини. Якщо поверхня ідеальна, то наносити фарбу можна пензликом. Рухи повинні бути рівномірними і розмашистими. Через кілька годин підвіконня буде, як новенький.